Ana SayfaKripto ParaCYCE Coin Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

CYCE Coin Nedir?

Coin sisteminin dinamik yapısına bağlı olarak her gün yeni alt coinler kendini duyurmakta yatırımcılardan arz beklemektedir. CYCE Coin Nedir sorusunun sık sık tekrar edilmesinin bir nedeni de bu Coin’in performansıdır. Peki yeni yeni duyulan ve 2022 itibariyle yüksek değerlerden işlem görmeye devam eden CYCE coin hakkında bilmeniz gerekenler aşağıda.

CYCE Coin Nedir

İngilizce açılımı Crypto Carbon Energy olan para birimi Türkçe karşılığı kripto karbon enerjisi olarak çevrilebilir. Para birimi karbon ayak izlerini azaltmayı ve sürdürülebilirliği savunuyor. 

CYCE Coin Nedir

CYCE jetonu ERC20 tabanlı ve Etherium kaynaklı bir coindir. Bu para biriminin önemli özelliklerinden biriside Türk coinlerinden birisi olması. CYCE yenilenebilir enerji sektöründe yatırımları çoğaltarak yatırımcılarına iyi bir gelecek vaad ediyor. CYCE ile işlem yapılabilen birçok platform mevcuttur. Öncelikle BigOne borsasında cripto hesap cüzdanınızı tanıttıktan sonra CYCE alınabilir. 2022 Ocak itibari ile yükselişte olan CYCE artan arz ile birlikte bir dolar bazında işlem görmeye başladı.

Alt coinler için kalıcı olmanın sınırı kabul edilen 1 dolar bazı pek çok popüler coin için bile hala uzak görünüyor olabilir ancak CYCE toplam fonu 6.901.971 fona sahiptir.

Şirketin açıklamasına göre toplam arz 10 milyar CYCE ancak bu fonların bir kısmı önümüzdeki süreçte yenilenebilir enerji kaynakları için yatırıma ve tesislere aktarılacak. Örneğin zincirde tutulan paralar bir baraja, rüzgâr tribününe veya şirketin şuan halihazırda meydana getirdiği yüzde yüz atıksız ve karbon 0 özellikte olan makinelere bağışlanacak..

Daha Fazla Oku: FBT Coin Nedir?

CYCE Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini

CYCE Coin Nedir sorusuna cevap verdik. Para birimi ile ilgili henüz tam bir şey söylemek net olmasa da bazı gelişmeler ile önümüzdeki süreçte ne olacağı anlaşılabilir.

İşte CYCE Join için bazı gelişmeler şunlar

  • 2021 haziran ilk defa listelendi
  • CYCE 13 Ağustos da Bigone borsasında listeleniyor
  • Coinmarketcap ve Coingecko da listelendi
  • Ekimde Whitebite borsasında listelendi
  • Ekimde Coinspit borsasında listelendi.

Ayrıca son dönemde daha fazla dikkat çeken CYCE değerleri stabil şekilde yükseliyor.

CYCE Coin Nasıl Alınır?

BigOne platformu üzerinde CYCE Coin alabilirsiniz. Aynı zamanda Binance ile de NFT pazarında görüşmeleri sürdüren CYCE Coin’in Binance üzerinden satışa çıkarılması da bekleniyor. Etherium zinciri sayesinde CYCE alınabilir. CYCE Coin Nedir sorusuna cevap verdiğimiz makalemiz burada sonlanıyor. Kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir.