Ana SayfaOyunValorantValorant Yeni Harita 2021 : Fracture
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Yeni Harita 2021 : Fracture

Konumuz Valorant yeni harita 2021 yani Fracture hakkında konuşucaz. Bir kaç gündür teaserlar yayınlanıyordu. 1 Eylül itibariyle hem trailer hem bazı fotoğraflar yayınlandı. Tahminimiz bi kaç gün içinde oynanış videolarının da gelmesi yönünde. Gelin haritanın detaylarına geçelim.

Valorant Yeni Harita Fracture Detayları

Harita oyuncuları şaşırtacak cinsten bir yapıya sahip. Savunan ekip haritanın orta noktasında başlayacak, saldıranlar ise aynı noktadan değil haritanın iki farklı ucundan doğacak. Birbiriyle eş zamanlı olarak saldırmak iletişimi yüksek düzeyde kullanmak önemli gibi duruyor. Böyle bir değişikliğe gidilmesi oyuncuları hem şaşırtıcak hem de olağanlıktan uzaklaştıracağı için sevindirecek gibi duruyor.

Valorant Yeni Harita 2021
Valorant Yeni Harita 2021 : Fracture

Haritanın ortasında gözüken elektrikli alanda ise ziplinelar bulunacak bunlar sayesinde haritanın farklı kısımlarına ulaşabileceksiniz. Burası muhtemelen savunanların başlayacağı kısım olacaktır. Her şey sıfırdan yepyeni değil tabi ki. Önceki oyunlara benzer olarak iki adet alanımız bulunuyor A ve B bölgeleri. O kısmın detaylarına geçmeden size yukarıda vermiş olduğumuz haritanın üstten görünümünü izleyip büyülenme aşamasında biraz vakit geçirebilirsiniz 🙂

Valorant Yeni Harita A Bölgesi

Valorant Yeni Harita 2021
Valorant Yeni Harita 2021 : Fracture

Burası karşıda da yazdığı üzere haritanın A Bölgesi olarak tasarlanmış. Burada göze çarpan detaylar turuncu radyanit kutularının olması denebilir. Kimilerine göre bu yeni ajanın geleceğinin bir göstergesi. Yeni ajan geldiğinde belki de yeşil renge dönebilir gibi söylenti var ama tabi ki henüz bir şey belli değil. Aynı zamanda yerlerde kum taneleri var burası çöl iklimi olarak tasarlanmış bir bölge olarak dikkat çekiyor.

Valorant Yeni Harita 2021
Valorant Yeni Harita 2021 : Fracture

Bu kısım A bölgesi için yayınlanan ikinci fotoğraf. Burası A bölgesine girerken kullanılacak kısım gibi duruyor. Tabi fotoğraflar üzerinden yorum yapmak inanın çok zor. Şuan için karışık bir harita olduğuna eminiz onun dışında her şey muallakta.

Daha Fazla Oku : Valorant Sezon Ne Zaman Bitiyor?

Valorant Yeni Harita B Bölgesi

Valorant Yeni Harita 2021
Valorant Yeni Harita 2021 : Fracture

Burası da sağ duvarda gözüktüğü üzere B bölgesi. Yeşil radyanit kutuları göze çarpıyor. B bölgesi yeşil olmasıyla dikkat çekiyor. Haritanın A tarafı çöl B tarafı orman olarak tasarlanmış. Bölgelerin küçük gözükmesi oyuncuların kafasında soru işareti yaratıcak yerlerden biri olucaktır diye düşünüyoruz. Çünkü bu haliyle belli başlı ajanların özellikle yakın mesafede güçlü olanların avantajlı durumda olabileceği gözüküyor. Tabi haritanın neresinden uçulur kaçılır tam bilgimiz yok bunlar ilerleyen zamanlarda kendini belli edecektir.

Valorant Yeni Harita 2021
Valorant Yeni Harita 2021 : Fracture

B bölgesine ait ikinci fotoğrafa geçelim. Burası B bölgesine giderken kullanılacak bir alan gibi gözüküyor. 05/B yazan yerde zipline dikkat çekiyor oraya tırmanmak için kullanılacağını varsayarak o bölgenin resimde gözüktüğünden yüksek olduğu kanısına varabiliriz. Altta gözüken tünel de kafaları karıştırıyor. Zaten haritanın komple tamamı kafaları allak bullak etmeye yeminli gibi oyuncular alışma aşamasında zorlanacak gibi duruyor.

Valorant Yeni Harita 2021 : Fracture yazımızın sonuna geldik yeni gelen haberleri paylaşmaya devam edeceğiz. Yenilikleri kaçırmamak için takipte kalın 🙂