Ana SayfaOyunValorantValorant Twitch Drop Düşürme
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Twitch Drop Düşürme

Valorant Turnuvaları, Valorant e-sporlarının zirvesidir. Bu turnuvadan Valorant Twitch Drop Düşürmek ise oyunculara kalan en güzel hediyedir. Geliştiriciler etkinliği bir oyuncu kartı, sprey ve silah uğurları hediye ediyor. İşte bu ödülleri nasıl ele alacağınızı yazan bu yazıya hoş geldiniz.

Valorant e-spor bugüne kadarki en önemli turnuvasına hazırlanıyor. Valorant Şampiyonları, dünyanın dört bir yanından ekipleri bir araya getirerek Valorant Şampiyonları 2021 unvanı için rekabet eden Valorant Şampiyonlar Turu’nun finalidir.

E-spor söz konusu olduğunda, Riot Games her zaman efsane performans sergiler; MOBA, League of Legends, en iyi prodüksiyon kaliteleri, rekor kıran izleyicileri ve çeşitli platformlarda ve çeşitli dillerde rekorlar kıran yayınları ile endüstrinin tavan belirleyicisidir.

Riot Games, olaylarla bağlantılı oyun içi itemleri de oyunculara sunmasıyla bilinir ve Valorant da bu doğrultuda turnuvalarda birçok item dağıtır. Peki Valorant Twitch Drop Düşürme yöntemleri nelerdir.

Daha Fazla Oku: Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Twitch Drop Düşürme
Valorant Twitch Drop Düşürme

Valorant Twitch Drop Nedir

Valorant Şampiyonlar Turu şarkımız (doğrulanabilir bir oyuncu) ve Valorant Şampiyonlar Turu görünüm koleksiyonumuz zaten var ve gelirin %50’si katılan takımlara gidiyor.

Ancak müzikten hoşlanmıyorsanız veya bir skine yatırım yapma imkanınız yoksa endişelenmeyin; en az iki ücretsiz teşvik daha mevcut. Valorous Champions oyuncu kartı, sprey ve silah uğuru bunların arasındadır. Ilgilenen? Bunları nasıl elde edeceğinizi görmek için okumaya devam edin.

Valorant Twitch Drop Düşürme Nasıl Yapılır? (Şampiyon Oyuncu Kartları)

Twitch hesaplarını oyun hesaplarına ve benzeri saçmalıklara bağlamak istemeyenler için iyi haber: Halihazırda bir Valorant hesabınız varsa, Şampiyon Oyuncu Kartlarını otomatik olarak alacaksınız! Valorant Twitch Drop Düşürme işlemi böylece sonlanmış olacak.

Dropları almak için şu adımları izleyin:

  • Valorantı açın.
  • Menünün “Koleksiyon” bölümüne gidin.
  • Ekranın en solunda, oyuncu kartına tıklayın.
  • Valorous Champions kartına rastlayana kadar ilerleyin, ardından “Kartı Donat”(“Equip Card”)ı seçin.

Valorant Twitch Drop Düşürme İşte bu kadar basit!

Valorant Twitch Drop Düşürme
Valorant Twitch Drop Düşürme

Twitch’i Riot’a Bağlama

Oyuncu kartı mevcut olan tek drop değil; Valorant Turnuvası ödüllerine spreyler ve Silah Uğurları da dahildir. VCT spreyi 1-11 Aralık arasında, VCT silah uğuru ise 12 Aralık’taki finalde satışa sunulacak. Valorant Twitch Drop Düşürmek için Twitch hesabınızı Riot’a bağlayın

Sprey ve Silah Uğurları kilidi Valorous Champions tarafından açılır. Bu ödülleri almak için Riot hesabınızı Twitch, YouTube, Afreeca veya Trova gibi desteklenen yayın hizmetlerinden birine bağlayın ve etkinliğe katılın.

Aşağıda özetlenen adımları izleyerek Twitch hesabınızı bağlayabilirsiniz:

  • Twitch kullanıcı profilinize gidin ve “Ayarlar” a gidin.”
  • Ardından, “Bağlantılar” sayfasında tıklayın.
  • Riot Games“e kaydırdıktan sonra “Bağlan“ı tıklayın.
  • Riot Games hesabınızı Twitch’e başarıyla bağlamak için Riot Games hesabınızla oturum açın.

Valorant Twitch Drop Düşürme yazımız bu son rehber ile sonlanıyor.

İlginizi Çekebilir: Valorant FPS Drop Sorunu (Kolay Çözüm)