Ana SayfaOyunValorantValorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak diye sormanız gayet normal. Valorant, Riot Games’in birinci şahıs taktik nişancı türündeki ilk eseridir ve Overwatch modeliyle Counter-Strike: Global Offensive’i birleştirerek sektörü hızla ele geçirdi. Valorant e-spor sahnesinin genişlemesi ve oyuna daha fazla oyuncunun gelmesiyle, Riot’un bir mobil sürüm sunması gayet doğal. Ancak Valorant’ın bir mobil versiyonun çıkış tarihiyle ilgili spekülasyonlar su yüzüne çıkmaya başladı ve gerçek bilgiye ulaşması biraz zor.

Hayranlar daha fazla ayrıntı beklerken, Riot Games şüphesiz Valorant Mobile’ın League of Legends mobil eşdeğerinin izinden gitmesini ve en popüler Android oyunlarından biri olmasını umuyor. Valorant Mobile hakkında şu anda bildiğimiz her şey burada. Haydi gelin bakalım, Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Mobile Nasıl Bir Oyun

Gittikçe beklentiyi arttıran Valorant Mobile herkesi sabırsızlandırıyor. Riot Games’in geçen günlerde PC oyununun bir mobil versiyonunun çalışmalarda olduğunu doğruladığı dışında, Valorant Mobile hakkında çok fazla bilgi yok. Şirket The Verge’e dünyanın dört bir yanından daha fazla insanı barındırmak için Valorant krallığını genişletmeyi planladığını belirtti.

Oynanış açısından, Valorant Mobile’ın PC muadili ile hemen hemen aynı olması muhtemeldir. Önceki Riot Games mobil çabaları eski oyunlardan da anlaşılacağı gibi bizim için bir gösterge olsa da, oyuncular Valorant deneyiminin tamamını bir mobil sürümden hemen beklemeleri abesle iştigal olur. Ancak temel oyun deneyimi büyük ölçüde aynı kalırken çok sayıda kullanıcının kullanması açısından bazı basitleştirmelere gidilebilir.

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak
Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak

Valorant Mobile Gameplay

“Valorant’ın” geliştiricisi henüz bir fragman yayınlamadı. Mr.Ghost Gaming ise bir sonraki mobil oyunun nasıl görünebileceğini ortaya koyan bir video yüklemeyi başardı. Ayrıca oyunun geliştirilmesinde kullanılmakta olan potansiyel kodları da ortaya çıkardı.

Yakında çıkacak olan “Valorant: Smartphone”, “Call of Duty” ve “PUBG”nin mobil sürümlerinden farklı olarak daha fazla düğme içerecek. Tek atış, hızlı atış, bıçak ve hareket butonları ekranınızın sağ tarafında olacaktır.

Ekranınızın sol tarafında ise özel beceri, nişan alma, kısa çizgi, zıplama, yatış ve diğer önemli komutlar bulunur. Bu arada, oyunu oynamak için gerekli donanım hakkında hiçbir bilgi ortaya çıkmadı. Peki Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

İlginizi Çekebilir: Valorant Skin Fiyatları 2021

Valorant Mobile Çıkış Tarihi

Mobil sürüm ile Riot Games, PC sürümünden tamamen farklı bir oyun deneyimi sunmayı ve birinci şahıs nişancı hayranlarının yalnızca parmaklarını kullanarak aksiyon dolu bir evrene dalmalarını sağlamayı amaçlıyor. Valorant Mobile ise henüz geliştirmenin erken aşamalarında ve resmi bir çıkış tarihi belirlenmedi.

Bununla birlikte, önceki çok oyunculu oyunların geçmişine dayanarak, oyunun beta testinden geçmesi oldukça muhtemeldir. Valorant Mobile’ın geliştirilmesi uzun zaman alacak gibi görünüyor. Geliştirme ekibine göre, bu yıl beta testi yapılmayabilir. Aynısı oyunun oynanış fragmanı için de söylenebilir. Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak sorusuna net bir cevap veremesek de elde ettiğimiz bilgiler aşağıdaki paragraftadır.

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak
Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Riot, oyun için henüz resmi bir çıkış tarihi açıklamadı, ancak önümüzdeki yılın ortasında veya 2022 başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak bu, sadece spekülatif bir uygulama zaman ufku. Alfalar, betalar ve tamamen yayınlanmış girişler dahil olmak üzere birinci şahıs nişancının oynanabilir hiçbir durumu 2023’ten önce mevcut olmayabilir.

Yakında bir çıkış tarihinin açıklanacağına dair somut bir kanıt olmasa da, çeşitli sızıntılar bunun 2021’in üçüncü çeyreğinde gerçekleşeceğini gösteriyor. Valorant Mobile için beta testi büyük olasılıkla yazılımı kilitli olacak (yani yalnızca iOS veya Android cihazlar) veya geliştirmenin ilk aşamalarında bazı bölgelerle sınırlandırılacak .

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak yazımız burada son buluyor.

Daha Fazlası İçin: Valorant Ne Kadar Para Yatırdım?