Ana SayfaOyunValorantValorant Satın Alma Geçmişi Nerede?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Satın Alma Geçmişi Nerede?

Kabul edelim, hepimiz Valorant’ın yeni bir skin çıkardığında duramıyoruz ve satın alıyoruz. Valorant Satın Alma Geçmişi Nerede diye soru sormamızın asıl nedeni ise bu skini daha sonra beğenmeyip geri vermek istememiz. Beğendin ve satın almak istiyorsun, ama çok pahalı, bu yüzden geçiyorsun. O zaman, her yeni Valorant skin paketini saf neşeyle veya tüm Valorant skinlerini toplama arzusuyla satın alarak Valorant satın alma geçmişine ekleme yapmaktan çekinmeyenlerimiz var.

Bununla birlikte, pek çok kişi süreçten uzaklaşıyor ve Valorant satın alma geçmişlerine büyük miktarlarda para akıtıyor ve bu da takip etmeyi imkansız hale getiriyor. Tüm skinleri ve diğer kozmetikleri toplamayı seven ve ne kadar para harcadığınızı bilmek isteyen bir Valorant oyuncusuysanız.

Daha Fazla Oku: Valorant Ne Kadar Para Yatırdım?

Valorant Satın Alma Geçmişi Nerede

Riot, web sitesinde, işleri herkes için kolaylaştırmak amacıyla Valorant satın alma geçmişinizi kontrol edebileceğiniz bir destek alanı sunar. Valorant’ta ne kadar para harcadığınızı öğrenmek için bu talimatları izleyin.

  • Öncelikle Valorant destek sayfasına gidin.
  • Valorant hesabınıza gidin ve oturum açın.
  • Giriş yaptıktan sonra “Satın Alma Geçmişimi Al”ı tıklayın.
  • Valorant satın alma geçmişiniz, her ayrıntısıyla birlikte ekranınızda görünür.

Bu sayfa, Valorant’ta yaptığınız her satın alma işleminin yanı sıra her birine harcadığınız tutarı ayrıntılı olarak açıklayacaktır. Satın alma geçmişi ise satın alınan şeyleri göstermez.

Ayrıca, satın alma geçmişi sayfası, Valorant’ta her satın alma işleminizde kullandığınız ödeme yöntemlerini size gösterecektir. Bu, Valorant’ta skinlere para harcamaktan kendilerini alıkoyamayan ve takip etmeyi başaramayan kişiler içindir. Valorant Satın Alma Geçmişi Nerede artık biliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir: Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır?