Ana SayfaOyunValorantValorant Klavye Tuşları (Sticker)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Klavye Tuşları (Sticker)

Artık oyun dünyası için bir amiral gemisi olduğu gerçeği bulunan Valorant klavye tuşları kullanımı son derece önem taşır. Farklı varyasyonların bulunması ve etkileşimin yüksek seviyede olması da kullanımı zorlaştırır. Ancak iyi bir oyuncu olmak isteyenler için mutlak surette ilk adım klavye tuşlarının iyi kullanımıdır. Bu sayede oyunda önemli bir avantaj elde edebilir, rakiplerinizin birkaç adım önünde olabilirsiniz.

Valorant Kontrol Tuşları Neler?

Popüler oyun Valorant klavye tuşları çok çeşitli olmakla beraber hepsinin görevi vardır. Geniş bir klavye ağı sunması da oyun kalitesini gösterir. Standart olan W, S, A, D tuşlarıyla kontrol söz konusudur. W ile ileri, S tuşuyla geriye doğru gidersiniz. A tuşuyla sol, D ise sağ yöne gitme için kullanımdadır. Space yani uzun boşluk tuşuyla zıplama imkânı verir. Sol Shift tuşu ise normal yürüme amaçlıdır.

Valorant Chat Tuşu Hangisi?

Son derece hızlı oynanan oyunda aniden yapılacak hamlelerin etkisi büyük olur. Oyunda iletişim halinde olmak da daha iyi bir organizasyonu beraberinde getirir. Oyuncularla konuşmayı sağlayan chat için Shift+Enter tuşları yeterlidir. İletişime geçme adına ise U harfi aktivasyon sağlar. Böylelikle oyuncularla hemen konuşmaya başlayabilirsiniz.

Takımca konuşma imkânı da var olurken Valorant klavye tuşları içerisindeki V ile bunu kolayca yapmak mümkündür. Arkadaşlarınızla devamlı etkileşimde kalarak olayları yorumlama imkânı verir. Farklı planların ortaya çıkması da böylelikle sağlanır.

Valorant Silah Alma Tuşu Hangisi?

Oyunda silahların alınması, değiştirilmesi için asla vakit kaybı olmamalıdır. Bunu sağlayan kısayol tuşları ise 1 ve 2 numaralı tuşlardır. İki silahlı oyuncular hemen silah değişimlerini bu tuşlara basarak yapar. 1 numarada birinci silahınız vardır, 2 numarada ise ikinci silahı alarak oyunda hızlı bir devam sağlarsınız.

Daha Fazla Oku: Valorant Türk Ajan Gelecek Mi?

Valorant İzleyici Modu Tuşları Neler?

Söz konusu oyuncuları izlemek adına numaralı tuşlar kullanılır. Burada her bir numara bir oyuncuyu işaret eder. 1 ile 9 arasında oyuncunun izlenmesi numaralı tuşlarla yapılır. 11 oyuncunun tamamı izlenebilirken birinci oyuncu için ise V tuşu kullanımı söz konusudur. Halihazırda Spike çözme durumları adına ise 4 numaralı tuş kullanımı vardır.

Valorant Klavye Tuşları

Valorant Klavye Tuşları Stickerları JETT ve diğerleri için çok havalı olabiliyor. Aşağıdaki linklerden bunlardan satın alabilirsiniz.

Valorant Klavye Tuşları