Ana SayfaOyunValorantValorant 0.1 KB Sorunu (Çözüm)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant 0.1 KB Sorunu (Çözüm)

Valorant’ı indirmek ya da güncellemek istemeniz durumunda Valorant 0.1 KB sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlar ile karşılaştığınızda yapabileceğiniz belli başlı adımlar bulunmaktadır. Siz de bu adımları takip ederseniz eğer aldığınız hatayı giderebilir ve oyunda kaldığınız eğlenceye devam edebilirsiniz.

Valorant 0.1 KB sorunu hem internet hem de sistemsel bir sıkıntı olabilir. Ancak genel olarak birçok oyuncuda bu sorun oluşabilmektedir. Bu yüzden endişelenmemelisiniz. Hemen yazımızın devamında yer alan adımları takip edebilirsiniz.

Valorant 0.1 KB Sorunu

Valorant 0.1 KB sorunu ile karşı karşıya kaldığınızda yapmanız gerekenler:

  • Öncelikle istemciden çıkış yapıp yönetici olarak çalıştırmalısınız. Bu adım en çözüm odaklı adımdır.
  • Eğer ki bu adım işinize yaramazsa internet bağlantınızı kontrol etmelisiniz. Fast.com gibi web sitelerinden hız testi yapmalı, ağ sağlayıcınızı yeniden başlatmalısınız.
  • Cihazınızı yeniden başlatmalı, olmaması durumunda da istemciyi silip tekrardan yüklemeyi denemelisiniz.

Yukarıda yer alan adımları takip ederseniz eğer Valorant 0.1 KB sorunu kolay yoldan çözümlenmiş olacaktır.

Valorant 0.1 KB Sorunu

VALORANT 0.1 KB İndirme Sorunu Nasıl Çözülür?

Valorant 0.1 KB sorununu çözecek en önemli adım Riot istemcisini yeniden başlatmaktır. Bunun için istemciden çıkış yapın ya CTRL + SHIFT + ESC tuş kombinasyonunu kullanarak görev yöneticisinde Valorant ve Riot istemcisine ait tüm hizmetleri kapatın.

Sonrasında ise tekrardan giriş yaparak sorunun çözülüp çözülmediğini inceleyebilirsiniz. Muhtemelen sorun giderilmiş olacaktır. Ancak sorun giderilmediyse eğer internet bağlantınızı gözden geçirmelisiniz.

Aynı zamanda bu sorun sunucu kaynaklı da olabilmektedir. Eğer ki sunucu kaynaklı bir durum ise yapmanız gereken sadece beklemektir. Riot yönetimi sorunu kısa süre içerisinde çözecektir. Eğer ki sorun bir türlü çözülmediyse Riot destek ekibi ile mailleşebilirsiniz. Böylece sorun hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Valorant İndirme Hızı Sorunu

Valorant 0.1 KB indirme sorunu yaşamanız durumunda dikkat etmeniz gereken belli başlı durumlar vardır. Üst başlıkta yer alan adımları uygulasanız da herhangi bir gelişme yok ise sistemsel önbellek temizlemesi yapmalısınız.

  • Windows + R kombinasyonu ile çalıştır komutunu açınız.
  • “temp”, “%temp%”, “prefetch” komutlarını sırası ile girerek açılan klasörlerdeki tüm verileri temizleyiniz.
  • Ardından açık ise riot istemcisi açık ise kapayınız.
  • Devamında da tekradan giriş yapıp sorunun giderilip giderilmediğini takip ediniz.

Yukarıdaki adımlar da Valorant indirme hızı sorunu için en ideal çözüm adımlarından birisidir.  

Valorant Hesaptan Çıkış Yapmak Için Diğer Riot Games Uygulamalarını Kapatın Hatası hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.