Ana SayfaTeknolojiTwitch Video İndirme (Sitesi, Programı)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Twitch Video İndirme (Sitesi, Programı)

Twitch video indirme ilk zamanlarında imkansız denecek kadar zor yapılıyordu. Ancak ilerleyen zamanlarında Twitch kullanıcılarının bu konu üzerine kafa yorması ve yeni yöntemlerin ortaya çıkması sayesinde Twitch videoları kolayca indirilebilir hale geldi.

Uygulama İle Twitch Video İndirme

İnternet kullanıcılarının önemli bir kısmı telefonlarından internete girdiği için Twitch’de video indirme yöntemlerinde ilk olarak 3. taraf uygulamaların bulunup bulunmadığını araştırmaktadır. Ancak birçok uygulama Twitch video indirme vaadinde bulunsa da kullanıcılar sonuçta hüsrana uğruyor. Bu sebeple de Twitch videolarını indirmek isteyen kişilerin tarayıcıyı ve internet sitelerini kullanmaları önerilmektedir.

İnternet Sitelerinden Twitch Video İndirme

Gerek canlı yayınları gerekse de canlı yayın kayıtları ile en çok tercih edilen video platformlarından birisi olan Twitch, konserlerden konferanslara kadar birçok farklı alanda video seçeneği sunmaktadır. Canlı yayınlanan videolar daha sonrasında Twitch tarafından otomatik olarak kaydedilir ve Twitch kullanıcıları diledikleri zaman platformda kaydedilmiş olan bu videoları izleyebilir. Ancak bazı hesap sahipleri kaydedilen bu videoları silmektedir. Bu durum da Twitch kullanıcılarının beğendikleri videoları indirme ve yedekleme ihtiyacını doğurmaktadır.

Daha Fazla Oku: Twitch Klip İndirme – Mobil ve PC

Twitch Video İndirme Sitesi

Twitch videolar 2 saat gibi uzun süreli olan videolar olmaktadır. Bu sebeple de bu videoları indirmek için birçok web sitesi yetersiz kalmaktadır. Twitch platformunda video indirme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz örneklerden birisi https://untwitch.com/ olmaktadır.

Twitch video indirme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gerekenler ise çok kolaydır.

  • Bunlar için öncelikle yukarıda sizlerle paylaştığımız internet sitesine girmeniz gerekir.
  • Daha sonrasında Twitch’te kaydedilen videonun linkini kopyalamanız ve internet sitesinde yer alan paste twitch video URL kısmına yapıştırmanız gerekir.
  • Sayfanın altında yer alan submit butonunu tıkladıktan sonra ise açılan pencereden videonun istediğiniz bölümlerini seçebilirsiniz.
  • Sonrasında tek yapmanız gereken ise video indirmenin bitmesini beklemek olacak.