Ana SayfaTeknolojiSteam Hızlandırma Paketi Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Steam Hızlandırma Paketi Nedir?

Steam hızlandırma paketi nedir sorusu günümüzde birçok oyunsever tarafından soruluyor. Genel olarak bu kartlar oyunlardan düşen kart hakkı bittiğinde devreye giriyor. Steam her kullanıcı için yun içerisinden düşecek olan kart sayısını sınırlıyor. Dolayısıyla bir rozet tamamlamak için bu hızlandırma paketine ihtiyaç duyuluyor.

Steam Hızlandırma Paketi Nedir?

Steam hızlandırma paketi düşürmek için ise Steam cevheri gerekiyor. Cevherler sayesinde hızlandırma paketi alarak kalan kartları da tamamlamak mümkün oluyor. Steam hızlandırma paketi nedir kapsamında bu hızlandırma paketlerinden belirli özel kartlar da çıkabiliyor.

Ancak bu özel kartların düşebilmesi Steam seviyesine bağlı oluyor. Steam seviyesi ne kadar yüksek ise buna bağlı olarak düşecek kartın değerli olma olasılığı da artıyor. Dolayısıyla Steam seviyesinin yüksek olması çok daha avantaj sağlıyor.

Steam Cevher Ne İşe Yarar?

Steam cevherlerin genel olarak pek fazla işe yaramadığı düşünülse de cevherler Steam içerisinde birçok alanda kullanılabiliyor. Öncelikle Steam hızlandırma paketi sahibi olabilmek için Steam cevherinin bulunması gerekiyor.

Steam cevheri olmadan hızlandırma paketi alınamıyor. Bunun yanında Steam cevherler Steam seviyesini arttırmaya yarıyor. Cevherler ile birlikte alınan yeni kartlar sayesinde Steam seviyesi arttırılabiliyor.

Steam hızlandırma paketi nedir sorusunun yanında nasıl alındığı da ayrı bir soru oluyor. Bu soruya yanıt olarak ise 1000 cevher ile alındığını söyleyebiliriz. Steam Topluluk Pazarı üzerinden 1000 cevher kullanarak her oyun için hızlandırma paketi satın alınabiliyor. Her Steam hızlandırma paketinin içerisinden ise 3 tane koleksiyon kartı çıkıyor.

Daha Fazla Oku: Steam Cevher Ne İşe Yarar?

Steam Hızlandırma Paketi Düşürme Şansı Nedir?

Steam hızlandırma paketi düşürme şansı her seviye için farklılık gösteriyor. Örneğin seviye 10 olan bir Steam kullanıcısının hızlandırma paketi düşürme şansı yüzde 20 artıyor. Bunun yanında seviye 20 olan kullanıcılar için de bu şans yüzde 40 oluyor. Her 10 seviye artışında yüzde 20 artış gösteriyor.