Ana SayfaKripto ParaTRU Coin Yorumları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

TRU Coin Yorumları

TRU Coin yorumlarını merak eden arkadaşlar için öncelikle TRU Coin’in paltormu olan TrueFi’yi kısaca anlatmak istiyorum. Çünkü herhangi bir coine yatırım yapmak isterseniz onun öncelikle hangi temeller üzerine kurulmuş olduğunu anlamanız gerekir. Aksi takdirde, sadece yükseliyor veya düşüyor diye bir coine yatırım yapmak mantıklı bir karar olmayacaktır. Biz de siz okuyucularımızın bilinçli yatırım karar vermelerine yardımcı olmak adına TueFi Nedir sorusuna cevap arıyoruz.

TRU Coin Yorumları

TrueFi Nedir?

TrueFi aslında ilk defa zincir dışı kredi puanları ile desteklenmiş olan ve teminatsız kredi verme protokolüne sahip olan bir platformdur. TrueFi’nin coini ise TRU Coindir. Bu Coinin asıl amacı DeFi’ye teminat vermeksizin kredi sağlayabilmektir. Yani borç verenler için kullanışlı ve sağlam temeller üzerine oturmuş olan TRU coin, kripto para olarak borç almak isteyenler için de gelecekte güvenilir bir liman olacağa benziyor. Bu platformdaki bütün borç alıp verme işlemleri tamamen denetlenebilir ve şeffaf bir ortamda yapılmaktadır. Bu platform sayesinde her türlü fon akışını izleyebilir ve kararlarınızı bu akışlara göre verebilirsiniz.

TRU Coin Canlı Grafik

TRU Coin Yorumları

TRU Coin yorumları kısmında sizlere en saygıdeğer 3 coin analiz sitesinin yorumlarını paylaşacağız. Bu yorumlar size fikir vermesi açısından önem arz etmektedir.

WalletInvestor TRU Coin Yorumları

WalletInvestor sitesine göre TRU Coinin bir yıl sonra olacağı fiyat 0,5 dolarlar civarıdır. Son zamanlarda bir yükseliş trendi yakalamış olsa da TRU Coin’in bu trendde tutunabileceği hep merak konusu olmuştur. Wallet Investor ise bu konuya sene sonu tahminini 0.5$ olarak belirleyerek kendi açısından son noktayı koymuştur.

TradingBeasts TRU Coin Fiyat Tahmini

TreadingBeasts platformu da TRU Coin için çok pozitif düşüncelere sahip. Bu platform ise TRU Coinin 0.57$ seviyesi olarak yıl sonu tahmini belirlemiş durumda. Bu da şu anki fiyatına göre iyi bir seviyeyi gösteriyor.

DigitalCoin TRU Coin Fiyat Analizi

Digital Coin ise fiyat tahminine 5 yıllık analiz ile başlamış. 5 yıl sonra coinin değerini 0.86$ olarak gören bu site, 2022 yılı içinse TRU Coin fiyat tahminini 0.44$ gibi düşük bir seviyede tutmuş. Uzun vadeli bir yatırım olarak gördüğü açık olan DigitalCoin’in yorumlarını sizlere havale ediyoruz.

TRU Coin’i Binance üzerinden satın alabilirsiniz. Bu yazımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Daha Fazla Oku: GXS Coin Nedir? GXS Coin Yorumları