Ana SayfaKripto ParaGXS Coin Nedir? GXS Coin Yorumları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

GXS Coin Nedir? GXS Coin Yorumları

GXS Coin, güvenilir bir veri internet değeri oluşturmayı amaçlayan izinsiz, endüstriyel düzeyde bir blok zinciridir. GXS Coin Nedir sorusunun ene net cevabı bu cümledir. GXS ekibi, güvenli bir ekosistem oluşturmak için milyonlarca doğrulanmış kimlik kullanıcısını ve güvenilir bağlantıları bir araya getirmek için bu sistemi tasarladı. GXS Coin, iki kripto para birimi coinini kullanır: GXS (ilk yayınlanmıştır) ve GXC (DPoS konsensüsü kullanan).

Günümüzün bulanıklaşan gizlilik ilkeleri ile GXS Coin ekibi, iki ucu keskin bir kılıç olan güvenilir bir değer interneti kurduğunu iddia ediyor. Facebook’a benzer bir şekilde çalışır; Birkaç büyük medya sitesini yorumlamak için Facebook hesaplarımıza giriş yaparak, tartışmalarımızda saygılı bir ton sergilememiz gibi. GXS Coin Nedir sorusuna cevabı özet kısmında arayalım.

GXS Coin Birimi Özeti

GXS Coin’in tüm tedariki 100.000.000 GXS’dir. GXC’nin tüm zamanların en yüksek fiyatı 13 Ocak 2018‘de 10.38 dolardı.

  • GXS Coin ICO, 5 Nisan 2017‘de kapandı ve toplam 10.000.000 GXS satıldı. Kalan stoktan:
  • Madenciler havuzu 5.000.000
  • Geliştirici yardımı için toplam 9,490,000 ABD doları
  • GXS Vakfı 51.000.000 $ alıyor
  • GXS Coin teknik incelemesi, sonunda 2018’in dördüncü çeyreğinde düzenlenen GXS ve GXC arasında 1:1 coin takas planlarını gerçekleştirdi.

GXS Coin Nedir diye soranlar için, GXC madenciliği (DPoS) konsensüs mekanizması kullanılır. Her üç saniyede bir blok kazılır. DPoS, 21 GXS Coin TrustedNodes’tan birini çalıştırmak için delegelerin seçildiği bir Grafen katmanına dayanır. Bu düğümler, blok zincirindeki işlemleri ücret ve blok ödülleri üretmek için işler ve bunlar daha sonra kendi aralarında dağılır.

Daha Fazla Oku: CVP Coin Nedir? CVP Coin Yorumları

GXS Coin Nedir

GXS Coin Güvenilirliği

Daha önce de belirtildiği gibi, GXS Coin tarafından ele alınan en kritik zorluklardan biri blok zinciri güvenidir. Finans sektöründe Müşterini Tanı (KYC) olarak da bilinen kimlik doğrulama, veriye dayalı toplumumuzun işleyişinin temelidir. GXS Coin Nedir ne değildir en iyi anlamanın yolu bu güvenin gidişatını anlamaktan geçiyor.

Bir PlayStation, iPhone veya Exxen TV menüsünde giriş yaptığınızda güvenilir bir ekosisteme giriş yapmış olursunuz. Sony, Apple veya Amazon hesaplarınızla satın aldığınız her şey kolayca takip edilebilir. Cihazın kullanımını kolaylaştırdığı için kişisel bilgileriniz ve alışkanlıklarınız konusunda kuruluşlara güveniyorsunuz. GXS Coin de bu platformu korumak amacıyla oluşturulmuş bir sistemdir.

GXS Coin Kısaca Özeti

GXS Coin, kurumsal kullanıcılar için blok zinciri tabanlı açık kaynaklı bir kamu güven ağıdır. Çeşitli nedenlerle, devlet kurumları ve şirketler hassas kişisel verileri takip etmelidir fikrini savunuz. GXS Coin ekosistemine göre bu takip sistemleri aslında o kadar da kötü değildir. GXS Coin’in başarısı aşağıdaki faktörlere bağlıdır:

  • GXS Coin, kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri (PII) depolamak için şifreli akıllı sözleşmeler kullanır. Bu bilgiler KYC ve doğrulama amacıyla kullanılır.
  • GXS/GXC, coinleştirilmiş işlemler için GXS Coin blok zincirinin yerel dijital parasıdır. Madencilik için bir DPoS konsensüs süreci kullanılır.
  • GXS Coin, Çin’in en popüler blok zincirlerinden biridir ve Blockcity uygulaması dünyanın en popüler merkezi olmayan uygulamalarından biridir.

GXS Coin Canlı Grafik

GXS Coin Yorumları

GXS Coin Nedir sorusuna cevap aradktan sonra sizler için bulabildiğimi GXS Coin Yorumlarını derledik.

TradingBeasts GXS Coin Fiyat Tahmini

TradingBeasts, GXS Coin’in değerli bir yatırım olup olmadığı konusuna evet diyor. Bu madeni paranın fiyatının 2021’de 0,763 $’a ulaşması ve ardından 2022’nin sonunda 0,751 $’a düşmesi bekleniyor.

DigitalCoin GXS Coin Fiyat Tahmini

DigitalCoin araştırmasına göre, GXS Coinkripto para biriminin fiyatı önümüzdeki beş yıl içinde şu anda 1.236 dolardan 5.080 dolara tırmanacak. 2022 yılına kadar 2.060 dolara ulaşacak ve 2023-2024’te yükselmeye devam edecek. GXS Coin, bu projeksiyona dayalı uzun vadeli başarılı bir yatırımdır.

GXS Coin Yorumlarını paylaştığımız ve GXS Coin nedir diye sorduğumuz yazımız burada sonlanıyor. GXS Coin almak için Binance’e üye olabilirsiniz. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Binance ve TR Binance üyelik linkleri.