Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTikTok Şato Ne Kadar?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

TikTok Şato Ne Kadar?

TikTok popüler bir uygulama ve uygulamada hediye göndermek serbest. Biz de bu yazımızda TikTok Şato Ne Kadar sorusunu cevaplayacağız. Şato TikTokta oldukça pahalı bir hediye. İnsanların TikTok Şato Ne Kadar? sorusunu sorması o yüzden çok normal. Bu denli yüksek ücretli bir hediyeyi vermesi bir hayli zor olsa gerek.

Jetonlar ve Elmaslar Arasındaki Fark


TikTok paralarını gerçek para birimiyle değiştiremezsiniz. Aynı şey hediye puanları için de geçerli. Paraya çevrilebilecek tek şey elmaslardır. Elmas sayınızı Balance altında bulabilirsiniz. Elmasların 0,05 USD olduğu tahmin ediliyor ancak TikTok ayrıca bunun üzerine bir ücret kesiyor.

Bu, Twitch’in çeşitli özel emojileri kullanmak için ödeme yaptığınız kanal abonelikleriyle benzetilebilir. Twitch’te olduğu gibi, Tik Tok bağışları gönüllüdür. Kimseye para hediye etmek zorunda değilsiniz , ancak gönlünüzden koparsa yapabilirsiniz. TikTok Hediye Fiyatlarına göz atıp bir hediye seçebilirsiniz.

TikTok Şato Ne Kadar?

TikTokta Şato hediyesinin fiyatı tam 4600 TL20000 jetona alınabilen Şato hediyesi karşı tarafa 1840 TL kazandırır. Sizin bakiyenizden ise 4600 TL düşer.

TikTok Nedir?

TikTok son zamanlarda popüler olan bir sosyal medya uygulaması. Kısa videolarla kullanıcıların etkileşime girdiğin uygulama Türkiye’de çok popüler oldu. Genelde alt yaş gruplarına ve Z jenerasyonuna hitap eden uygulama bazı kesimlerden eleştiri alıyor.