Ana SayfaOyunClash Royale Deste Önerileri (13. Arena)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Clash Royale Deste Önerileri (13. Arena)

Clash Royale dışarıdan basit ve sade bir oyun gibi gözükse de aslında çok heyecanlı bir oyun. Clash Royale Deste Önerileri de bu yüzden çok önemli. Deste seçmek oyunda bazen çok zor bir hal alıyor. Ama bu öneriler destenizi oluşturmada size yardımcı olacak. Aynı zamanda bu güçlü desteleri kendi oyun tarzınıza göre modifiye edebilirsiniz. Kartların seviyesini yükseltmek için altın harcamadan önce önerdiğimiz bir desteyi kullanmaya başlamanızı öneririz.

Clash Royale Nedir?

Oyunda temel mantık şudur;

İki oyuncu, birimleri savaş alanına bırakır ve rakibin kulelerini yok etmeye çalışır. Ancak Clash Royale desteleri şaşırtıcı derecede karmaşık ve zordur. Her bir destede yalnızca sekiz birim kart kullanabilirsiniz. Bu limitleme deste sinerjinizin daha seçici ve kesin olmasını gerektirir. İyi Clash Royale destelerinde hataya çok az yer vardır.

En İyi Clash liste oluşturmaya karar verdik. Sadece 5 tane deste önerisi vereceğiz. Bu deste önerileri tartışmasız en güçlü kartlardan oluşacak. Yüzlerce öneri verip sizin kafanızı karıştırmak gibi bir amacımız olmadığı için içinden 1 taneyi beğeneceğinizi düşünüyoruz.

En İyi Clash Royale Deste Önerileri

En iyi deste önerileri listemizi En Yüksek Kazanma Oranı ve En Popüler olarak ikiye ayırdık.

En Yüksek Kazanma Oranı Olan 5 Deste

Clash Royale Deste Önerileri Aşağıda resimde verdiğimiz desteler en çok kazanma oranı olan ve en etkili 5 destedir. O yüzden bu 5 liden birini kullanmanız sizi yüz üstü bırakmayacaktır. İşte Profesyonel oyuncular tarafından 13. Arenada en çok kullanılan ve en etkili 5 Clash Royale Destesi.

Clash Royale Deste Önerileri

Clash Royale Deste Önerileri en yüksek kazanma oranlı desteler sırasıyla kazanma oranları;

  1. 55.69% kazanma oranı
  2. 53.65% kazanma oranı
  3. 53.64% kazanma oranı
  4. 53.50% kazanma oranı
  5. 53.46% kazanma oranı

En Popüler 5 Deste

Clash Royale Deste Önerilerinde Aşağıda sıraladığımız desteler en çok kullanılan desteler. Sırasıyla şuana kadar olan oynanma sayıları aşağıdadır.

  1. 868,264 oyun
  2. 391,469 oyun
  3. 184,240 oyun
  4. 151,660 oyun
  5. 121,000 oyun
Clash Royale Deste Önerileri

Clash Royale Deste Önerileri yazımızın sonuna geldik. Umarım yukarıdaki desteden memnun kalmışsınızdır. Bunlar en çok kullanılan ve kritik desteler.

Daha Fazla Oku: Para Kazandıran Oyunlar Listesi (2021) (Güncel)