Ana SayfaSpotifySpotify Takipçi Kasma (Takipçi Arttırma Hilesi)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify Takipçi Kasma (Takipçi Arttırma Hilesi)

Spotify takipçi kasma ve takipçi arttırma hilesi, çeşitli yöntemler ile uygulanabilir. Bu yöntemler, Spotify kullanıcısının daha fazla etkileşim görüp, daha fazla dinleme almasına da yardımcı olmaktadır. Peki Spotify takipçi kasma ve takipçi arttırma hilesi nasıl yapılır?

Spotify Takipçi Kasma Hilesi

Spotify takipçi kasma hilesinin çeşitli yolları bulunmaktadır. Bunlardan ilki herhangi bir takipçi satan site üzerinden, Spotify takipçisi almak olacaktır. Ancak bu durum hesabınızın güvenliği için risklidir. Çünkü hesabınızın banlanmasına ya da kalıcı olarak kaldırılmasına neden olabilir. Tabii ki hesabınızın güvenliğini tehlikeye atmadan da Spotify takipçisi satın alabileceğiniz platformlar vardır. Ancak satın aldığınız takipçiler, sadece takipçi olarak gözükecektir. Bir oynatma listesi oluşturduğunuzda sizlere etkileşim katmayacaklar, kendi podcast ya da müziklerinizi dinlemeyeceklerdir.

Spotify takipçi kasmanın (takipçi arttırmanın) bir diğer yolu ise tamamen organik yollardan geçer. Bu yol her ne kadar emek ve zaman istese de sonucunda sizi aktif olarak takip eden ve size etkileşim kazandıran takipçiler elde edersiniz. Peki organik olarak isimlendirdiğimiz bu yöntemi uygulamak için neler yapmalısınız?

Spotify Takipçi Arttırma Hilesi Nasıl Yapılır?

Spotify platformunda aktif takipçiler kazanmak istiyorsanız, ilk olarak etkileşim kazanabileceğiniz bir oynatma listesine ihtiyacınız vardır. Oynatma listesini nasıl oluşturabileceğinizi aşağıdaki maddeleri takip ederek öğrenebilirsiniz.

  • İlk olarak tarayıcınız üzerinden Spotify Web sitesini ya da uygulamasını açarak hesabınız üzerinden giriş yapın.
  • Ardından hemen sol tarafta yer alan seçeneklerden “Çalma Listesi Oluştur” seçeneğine tıklayın.
  • Karşınıza bir sayfa açılacak ve çalma listeniz oluşacaktır. Bundan sonra ekranda yer alan üç noktaya tıklayın ve gerekli ayarlamaları yapın.

Şimdi ise hedef kitlenizin beğenebileceği şarkıları, oluşturduğunuz oynatma listesine eklemeniz gerekiyor. Bunun için çalma listenizin sayfasında yer alan arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Benzer şekilde birkaç tane oynatma listesi oluşturduğunuzda, yavaş yavaş etkileşim aldığınızı siz de göreceksinizdir.

Ayrıca Spotify hesabınızın diğer kullanıcılara göre daha güvenli bir görünüş sergilemesini istiyorsanız, profil bilgilerinizi tam anlamı ile doldurmanız gerekir. Bu sayede Spotify takipçi kasma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Spotify takipçi kasma konusuna bu içeriğimizde değindik. Benzer bir içeriğimiz olan “Spotify E-Posta Değiştirme Nasıl Yapılır” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.