Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Spotify Paylaşma (Resimli Anlatım)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Spotify Paylaşma (Resimli Anlatım)

Snapchat Spotify paylaşma işlemleri sayesinde sizler de Spotify’da dinlediğiniz müzikleri paylaşabilirsiniz. Böylece insanlar ne dinlediğinizi görebilir ya da onlara müzik tavsiyesinde bulunabilirsiniz.

Snapchat Spotify paylaşma işlemleri oldukça basittir. Böylece siz de Snapchat’te ne dinlediğinizi paylaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yazımızın devamında yer alan adımları takip etmek olacaktır. Sonrasında ise snap attığınız kişiler snapte yer alan linke tıklayarak paylaştığınız müziğe tek bir tık ile gidebileceklerdir.

Ayrıca sadece müzik paylaşma değil düzenleme de yapabilirsiniz. Normal snap düzenler gibi oynamalar yapabilir, farklı tasarımlar hazırlayabilirsiniz. Bu da snap attığınız kişilerin dikkatini çekecek ve müziği açmasını sağlayacaktır. Bu aşamada tasarım işi size kalmıştır. O halde gelin şimdi sizlerle bu adımları görelim.

Snapchat Spotify Paylaşma Nasıl Yapılır?

Snapchat Spotify paylaşma nasıl yapılır sorusunun yanıtı oldukça kolaydır. Bizler ise size bu adımları resimli bir şekilde aktaracağız. Bunun için aşağıda yer alan adımları takip etmelisiniz.

  • Öncelikle Spotify’da paylaşmak istediğiniz müziği açınız.  Ve sayfanın sağ altı kısmında yer alan 3 çizginin solundaki paylaş butonuna basmalısınız.
Snapchat Spotify Paylaşma
  • Bu butona bastıktan sonra karşınıza Sosyal medya ağları çıkacaktır. Burada sağ alt kısımda yer alan Snapchat butonuna basmalısınız.
Snapchat Spotify Paylaşma
  • Ardından uygulama sizi Snapchat’e yönlendirecektir. Bu aşamada Snap’i düzenleyebilirsiniz. Linki ve kapak fotoğrafını taşıyabilirsiniz. Metin mesajları ekleyebilirsiniz. Bu aşamadan sonra da normal snap atar gibi sağ alt kısımdan gönder butonuna basıp göndermek istediğiniz kişilere gönderebilirsiniz.
Snapchat Spotify Paylaşma

Yukarıda yer alan adımları uygulamanız durumunda Snapchat spotify paylaşma işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlamış olacaksınız. Artık sizler de dinlediğiniz müzikleri başka kişiler ile paylaşabilir ve kullanıcıların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.

Snapchat Spotify’dan Müzik Atma

Snapchat Spotify’dan müzik atma işlemleri bir önceki başlıkta anlattığımız gibi olup oldukça basittir. Peki neden bu işlemler yapılıyor diyorsanız aşağıdaki liste size yardımcı olacaktır.

  • Snapchat’ten müzik atan kişiler çok sevdiği bir şarkıyı sizle de paylaşmak istemiş olabilir.
  • Şarkının ismi ile bir gönderme yapmak istemiş olabilir. Bu yüzden size gelen snaplerin isimlerine dikkat etmelisiniz.
  • Yorum yapmanızı bekliyor olabilirler. Bu tarz şarkılar geldiğinde dinleyip yorum yapmak arkadaşlık ilişkinizi kuvvetlendirebilir.
  • Alev serisini korumak için de güzel bir yöntemdir. Böylece hem seriniz bozulmaz hem de boş snap atmazsınız.

Yukarıda yer alan sebeplerden dolayı Snapchat Spotify paylaşma adımlarına başvurulabilir. Bu maddelere dikkat etmeyi unutmamalısınız.

Snapchat Bana Özel Şifre Kırma Nasıl Yapılır? yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.