Ana SayfaSpotifySpotify 2022 Özeti Ne Zaman?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify 2022 Özeti Ne Zaman?

Her sene Spotify kullanıcılarını merakta bırakan Spotify 2022 Özeti Ne Zaman sorusu bu sene de ortaya çıkmıştır. Siz de Spotify Wrapped özelliğinin gösterdiği istatistikleri merak ediyorsanız eğer doğru yere geldiniz. Ne zaman olacağı her sene değişkenlik gösterebilmektedir. Genel olarak Spotify Wrapped ne demek diyorsanız önce ona bakalım sonrasında da ne zaman çıkacağına gelelim.

Spotify özeti, her sene sonu gelen ve kullanıcıların tüm sene boyunca ne dinlediklerini gösteren özelliktir. Siz de tüm sene boyunca Spotify’da geçirdiğiniz süreyi bir özet halinde görmek istiyorsanız eğer Spotify Wrapped özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece eğlenceli istatistiklere sahip olabilirsiniz. Bu kadar merak edilen Spotify 2022 Özeti Ne Zaman sorusuna gelecek olursak eğer gelin birlikte görelim.

Spotify 2022 Özeti Ne Zaman

Spotify 2022 Özeti Ne Zaman?

Her sene değişkenlik gösteren Spotify özeti Aralık ayında çıktığı kesindir. Bu sene de aralık ayının ilk haftasında çıkması beklenmektedir. 1-7 aralık arasında çıkacağını az çok kestirebilmekteyiz. Ancak tam olarak kesin bir tarih değildir. Bu yüzden Spotify’ın Wrapped web sitesini takip etmelisiniz. Wrapped içerisinde neler var derseniz eğer aşağıda yer alan listedeki tüm bilgilere erişmeniz mümkündür.

  • Kaç dakika müzik dinlediğiniz
  • Kaç dakika podcast dinlediğiniz
  • En çok dinlediğin şarkıcı
  • En çok dinlediğin şarkı
  • En çok dinlediğin tür
  • En çok dinlediğin podcast
  • En çok dinlediğin şarkıcının en çok dinleyen kullanıcı istatistiği

Ve daha birçok bilgiyi de görmeniz mümkündür. Bu tür veriler Spotify veri tabanından alındığı için tamamen doğru bilgilerdir. Bazen 3. Parti uygulamalar ile neler dinlediğinizi görebilseniz de o veriler doğru istatistiği göstermemektedir. Bu yüzden doğru Spotify verilerini tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.

Siz de aralığın ilk haftasını bekleyerek tüm bu istatistiklere erişebilirsiniz. Hala o tarihe kadar müzik zevkiniz ile Wrapped istatistiklerinizi etkileme şansınız bulunmaktadır. Eğer ki sevdiğiniz sanatçının alt sıralarda kalmasını istemiyorsanız şimdiden biraz daha dinlemenizi tavsiye ederiz. Aralık ayında da favori şarkıcınızı üst sıralarda görmek sizin elinizdedir.

Spotify Pie Nasıl Yapılır yazımızı okumak isterseniz sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.