Ana SayfaKripto ParaSOS Coin Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

SOS Coin Nedir?

Son günlerin en çok değeri artanlar arasına dahil olan SOS coin nedir soru başlığıyla ilgili tüm hususları sizler için derledik. MEXC borsasında listelendiği bilinirken artık Huobi içinde aynı durum söz konusu olacak. Bu ise %3000 düzeyinde bir artış getirirken önemli bir kazanç kapısı da oldu.

OpenSEA şirketinin %50 hisseye sahip olduğu SOS coin aynı zamanda NFT yaratıcılarının desteğini almıştır. Dağıtım süreçleri ise başlamış olup 2022 yılının 30 Haziran gününe kadar jeton alımları sürecektir. Toplam işlem sayısına göre dağıtımlar sürecektir. %20 OpenDAO için ayrılmış olup 100 Trilyon token satışında oranlar belirlidir.

SOS Coin

NFT ekosistemi açısından önemli olan projesiyle birlikte koleksiyoner ve Pazar desteğiyle büyümeyi sürdürür. Kurucuları topluluk odaklı çalışmalarını devam ettirmektedir. Tek bir grup ya da kişi olmamakla beraber çeşitli projelerin var olması da coin açısından önemli bir başka değerdir. Yararlanan kişiler için iyileştirme konseptli çalışmalarda devam etmektedir.

Farklı kripto para piyasalarında var olan SOS coin nedir ile beraber satın alma işlemleri de çokça sorulur. Bunlar adına da borsa işlemleri için hızlıca üyelik yapılarak kayıt oluşturulması ön koşuldur. Ardından satın alma ve varsa satma durumları gerçekleştirilir. 2022 yılı çerçevesinde de en çok kazandırma ihtimali bulunan coinler arasında gösterilmesi tesadüf değildir.

Daha Fazla Oku: Ooki Coin Yorumları

Sos Coin Nedir

SOS Coin Yorumları

Güçlü yapısıyla birlikte yatırım tavsiyesi olmamakla beraber kazanç oranları giderek artar. Özellikle çok daha uygun olan fırsat coin arayanlar için SOS coin nedir sorusu anlam kazanır. Yenilenen yapısal değişiklikleriyle beraber farklı piyasalarda görülmesi de artış hızını olumlu yönde etkileyecektir.

İlk günden beri artış oranında inanılması zor bir süreç söz konusudur. Kolaylıkla hemen satın alma işlemleri yaparak bir kazanç elde edilmesi mümkündür.

SOS Ltd, 12 aylık fiyat tahminleri sunan 1 analist arasında, 20,00 gibi yüksek bir tahmin ve 20,00 gibi düşük bir tahmin olmak üzere, 20,00’lik bir konsensüs fiyat hedefine sahiptir. Medyan tahmin, önceki 0,99 fiyatına göre yüzde +1.916 arttı.

Ankete katılan bir yatırım uzmanına göre, mevcut fikir birliği Sos Ltd’de hisse senedi bulundurmak. Satış notundan yükseltildiği Mayıs ayından bu yana, notu sabit. Sos Coin Nedir makalesi burada son buluyor. Sos Coin almak isteyenler bu linkten Binance kayıt olabilirler. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.