Ana SayfaKripto ParaOoki Coin Yorumları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Ooki Coin Yorumları

24 Aralık günü listelenmeye başlayan Ooki coin yorumları 2022 yılının en çok merak edilenleri arasında olmayı başardı. Binance listesine girerken gelecekte nasıl bir yükseliş göstereceği de uzmanların yorumlarına yansıdı.

Bilindiği gibi yeni listelenen birçok coin kullanıcıların ilgisini görürken bunların başında Ooki geliyor. Çok yeni bir kripto para olmasına karşın aslında tanıdık. Çünkü BZRX coin yeniden tanımlanırken adının değişmesiyle artık Ooki olarak varlığını sürdürecek.

Ooki Coin Yorum

Ooki Coin Yorumları

Sonuç olarak tüm BZRX coinleri dönüşmüş durumda. Hisse senedinde simge olarak da Ooki kullanımı gerçekleşti. Bununla beraber jeton sözleşmelerinin güncellenmesi de devrede.

Daha düşük bir işlem maliyeti bulunması da cazip olma unsurunu beraberinde getiriyor. Peki, geleceğe yönelik olarak Ooki coin yorumları nasıl şekil aldı?

Ooki Coin Geleceği Var Mı?

Yenilenme sonucunda ortaya çıkan Ooki coin ile ilgili umut vaat eden gelişmeler yaşanıyor. Çok sayıda kripto uzmanı tarafından ilk tavsiyeler arasında yer alıyor.

  • Bunun ana nedeni ise yeni bir ekosistem üzerinden işlemlerin başlaması.
  • Bu durum yatırımcıların ilgisini çekerken çeşitli avantajlarda sunuluyor.
  • Özellikle satın almaların çok daha fazla olması adına cazip olanaklar verilmiş durumda.
  • Tahmin edilen talebin üstüne çıkılması durumunda fiyatında ciddi bir artış olacaktır.

Bu durum ise getirileri yükseltecek olup ilk kullanıcılarının daha çok kazanmasını beraberinde getirecektir.

Daha Fazla Oku: Pitbull Coin Yorumları

Ooki Coin Satın Al

Binance platformundan kolaylıkla Ooki Coin yorumları görülebilir, anında satın alma işlemleri de yapılabilir. BZRX coin sahiplerine bir coin için 10 Ooki verilmesine söz konusu. Bu durum taleplerin 2022 yılının ilk çeyreğinde yüksek olacağını gösterdi.

İlk etap için ise grafik verilerinin izlenmesi öne çıktı. Uzmanların büyük bölümü ise Ooki coin için gelecek vaat eden bir yatırım yapılması eğiliminde. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Aşağıdan Binance Üzerinden coin’i alabilirsiniz.

https://accounts.binance.com/tr/register

https://www.trbinance.com/account/signup