Ana SayfaDizi-FilmSon Hava Bükücü 2 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Son Hava Bükücü 2 Ne Zaman Çıkacak?

Son Hava Bükücü: Avatar çizgi dizisinden uyarlanmış olan Son Hava Bükücü filmi hayranlarından tam not aldı. Son Hava Bükücü 2 Ne Zaman Çıkacak sorusu o kadar çok sorulur oldu ki biz de bu konuyu araştırmanın artık şart olduğunda karar kıldık. Herkes tarafından çok sevilen ilk filmin ardından pek çok kişi son hava bükücü 2 ne zaman çıkacak Serinin ilk filmi 30 Haziran 2010’da gösterime girmiş ve 4 ay gibi bir sürede 318 milyon dolar gibi bir hasılatı yapmayı başarmıştı.

Son Hava Bükücü: Avatar

Çok tutulan çizgi dizi senaryosundan uyarlanan filmde 4 farklı ulus bulunuyor. Bunlar ateş, su, hava ve toprak ulusları. Seri ateş ulusunun diğer uluslara savaş açmasını konu alıyor. Son hava bükücü Aang ise 100 yıl bir buzun içinde kalmasının ardından ateş ulusuyla savaşmak için arkadaşlarıyla birlikte bir maceraya atılıyor.

Son Hava Bükücü 2 Yayınlanma Tarihi

Ek olarak filmde Aang’ın yapması gerekenlerden bir tanesi de Kuzey Kutbu’nda bulunan su kabilesinden su bükmeyi öğrenmek. Filmin herkes tarafından rağbet görmesiyse son hava bükücü 2 ne zaman çıkacak sorusunu akıllara getiriyor.

İlginizi Çekebilir: Poppy Playtime Chapter 2 Ne Zaman Çıkacak?

Son Hava Bükücü 2 Ne Zaman Çıkacak

İlk filmin ardından yüksek oranda hasılat yapmasıyla serinin ikinci filmi de beklenmekte. Bu nedenle seyircilerin büyük çoğunluğu son hava bükücü 2 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını araştırmakta. Son yapılan açıklamalarda devam filminin 2020 yılında çıkacağı söylense de ikinci film için kesin bir bilgimiz yok.

En güvenilir kaynaklardan alabildiğimiz bilgiye göre ise serinin diğer filmleri sırasıyla 17 Mart, 2022, 20 Aralık 2024 ve 19 Aralık 2025 tarihlerinde vizyonda olacaklar.