Ana SayfaDizi-FilmPoppy Playtime Chapter 2 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Poppy Playtime Chapter 2 Ne Zaman Çıkacak?

Poppy Playtime Chapter 2 Ne Zaman Çıkacak diye sorulan sorular artıyor. Huggy Wuggy’nin daha önceki bölümde yaşadıkları nedeniyle yeniden bir düşman formatında görünüp görünmeyeceği ya da herhangi bir rolü olup olmayacağı hakkında edinilmiş kesin bir bilgi bulunmuyor.

2. Bölümün konusu halen sır olma özelliğini koruyor. 

Poppy Playtime Chapter 2 Hakkında Ön Bilgiler

Alınan duyumlara göre 2. Bölüm için beklenenler şunlar:

  • Oyunun fragmanında, Poppy annesinden bahsederken özellikle onun misafirleri sevmediğini vurguluyor. Bu noktadan hareketle, onun hikayenin ana düşmanı olabileceğini düşünebiliriz.
  • Bu arada fragmanda dikkat çeken ilginç bir detay daha var. Playtime Area’da Tiyatro kapısı açık görünüyor. Her ne kadar karanlık nedeniyle bu durum tam olarak belirgin değilse de kapının topuzunun görünmediğini düşündüğümüzde, rahatlıkla kapının açık olduğu varsayılabilir. Bu durumun oyuncunun Bölüm 2 ‘de gideceği bir sonraki mekanın Tiyatro olduğuna dair bir ipucu verdiği de düşünülebilir.
  • 2. Bölüm’ün 1. Bölümden daha uzun olacağı söyleniyor. Onaylanan bilgilerden bir tanesi Bölüm 2’nin 1 saatten daha uzun olduğu yönündedir.
  • Ayrıca akıllara durgunluk vereceği düşünülen bir sürü bulmaca olduğu da oyun hakkında dışarı sızdırılan gerçekler arasında bulunuyor. Gelin bakalım, Poppy Playtime Chapter 2 Ne Zaman Çıkacak?

Daha Fazla Oku: Encanto Sihirli Dünya Ne Zaman Çıkacak?

Poppy Playtime Chapter 2 Ne Zaman Çıkacak?

Bölüm 2, korku oyunu Poppy Playtime‘ın ikinci bölümü oldukça yaklaştı. Poppy Playtime Chapter 2 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı oyunun mobil bağlantıları ile birlikte 22. Şubat. 2022 ‘de piyasaya sürüleceği şeklindedir.