Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapi Sadece Bana Attığını Nasıl Anlarım?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapi Sadece Bana Attığını Nasıl Anlarım?

Snap kullanan birçok kişinin sorduğu sorulardan bir tanesi Snapi sadece bana attığını nasıl anlarım sorusudur. Sizler de bu soruyu soruyorsanız eğer doğru yere geldiniz. Yazımızda yer alan bilgiler doğrultusunda size özel Snap atılıp atılmadığını öğrenebilirsiniz. Ya da böyle bir şey mümkün olup olmadığı hakkında detaylıca bilgi sahibi olabilirsiniz.

Snapi sadece bana attığını nasıl anlarım sorusu için birçok metot üretildiği düşünülse de ne yazık ki aktif olarak çalışan bir yöntem bulunmamaktadır. Genellikle bildirimden anlaşılmaya çalışılsa da bu teknik herhangi bir işe yaramamaktadır. Konuyu derinleştirmek gerekirse gelin şöyle açıklayalım.

Snapi Sadece Bana Attığını Nasıl Anlarım?

Snapi sadece bana attığını nasıl anlarım sorusu için herhangi bir yöntem olmadığını söylemiştik. Ancak internette, sosyal medyada, yayılan efsanelerde gelen bildirim doğrultusunda bu snapin size özel olarak atılıp atılmadığını öğrenebileceğiniz söylenmektedir.

Toplu Snap atıldığında x kişisi size bir Snap gönderdi gibi ibaret çıkarken, size özel Snap atıldığında ise x kişisi bir Snap gönderdi bildirimi ile ayırt edildiği düşünülmektedir.

Ancak bu bildirim farklılığı zaman zaman gerçekten olsa da Snap’in size özel olarak gönderilmesini ayırt etmenize yaramamaktadır. İsterseniz bir Yakın arkadaşınız ile bu durumu deneyebilir ve bildirim de herhangi bir farklılık olup olmadığını görebilirsiniz.

Snapi Sadece Bana Attığını Nasıl Anlarım

Sana Bir Snap Attı Ne Demek?

Gelen soruların ardından bir diğer soru ise sana bir Snap attı ne demek sorusu olmaktadır. Üst başlıkta da anlattığımız gibi birçok kişi bu bildirimin kişiye özel olarak atılan bir Snap olduğunu düşünmektedir. Ancak böylesine bir efsane sadece söylem olarak kalmıştır. Uygulama bazen bu tarz bildirim göndermekte ve sıradan bir Snap bildiriminden farksız olmaktadır.

Yani bu bildirimi aldığınız zaman Arkadaşlarınızdan normal bir Snap gönderisi aldığınızı unutmamalısınız. Yanlış bilgiler doğrultusunda kendinize özel bir Snap olduğunu düşünürseniz eğer kötü durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Snapte Yanında Çarpı Ne Demek?

Birçok kişinin merak ettiği konulardan bir tanesi ise snapte yanında çarpı ne demek sorusu olacaktır. Eğer ki bir arkadaşınız ile önceden snapleşiyorsanız ve sonradan bu çarpı işareti çıktıysa arkadaşınız sizi arkadaşlıktan çıkarmış demektir. Ancak bu ibare ilk zamandan beri var ise henüz arkadaşlık İsteğinizi kabul etmemiş ve siz sohbete başlamışsınız demektir.

İstek kabul edilene kadar yolladığınız herhangi bir mesaj, Snap karşı tarafa iletilmeyecektir. Bunun için isteği kabul etmesini bekleyerek öyle Snap atmaya başlamalısınız. Önceden Snap geçtiğimiz bir kişi de bu işaret çıktıysa da arkadaşlığınız bitmiş demektir.

Snapchat İngilizce Oldu Hatası hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.