Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Snapchat uygulamasına kaydolurken hızlıca bir kullanıcı adı mı seçtiniz? Kafanızda Snapchat kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılır sorusu mu var. Çok basit bir şekilde bunu halledebilirsiniz. Şimdi hep birlikte Snapchat içerisinde bunun cevabına bakalım.

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Snapchat içerisinde kullanıcı adı değiştirme özelliği maalesef şirket kararları içerisinde yer almamaktadır. Yani sonuç olarak ya yeni bir hesap açacaksınız ya da hesabı silmeniz gerekmektedir. Fakat tam istediğiniz olmasa da benzer bir çözüm vardır.

Snapchat Ekran Adını Değiştirme işlemi ile isminizi değiştirebilirsiniz. Snapchat kullanıcı adınızı değiştirmek yerine ekran adınızı değiştirebilirsiniz. İşte Snapchatten size bir tüyo. Snapchat görünen adınız aslında değiştirebilir ve bu sayede adınızın gerçekte arkadaşlarınıza ve takipçilerinize farklı gözükür.

Snapchat adınızı değiştirmek için: Sağ üst köşeden profil sayfasına gidin. Ayarlar ikonuna tıklayınız. Hesabıma gidip, Ad kısmını değiştirin.

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme
Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Daha fazlası için : Snapchat Skoru Nasıl Artar?

Snapchat Nedir?

Snapchat; Kurucuları Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından akıllı telefonlar için videolu veya görüntülü anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcıların birbirlerine metin, fotoğraf, ses ve video gönderebilir. Kişisel olarak gönderilen dosyalar, gönderici tarafından maksimum 2 kez görüntülenebilir. Bu ücretsiz uygulama iOS ve Android platformlarında çalışabilir. Uygulamanın ilk versiyonu Eylül 2011’de piyasaya çıkarılmıştır. Kullanıcılarının %72’si kadın olan uygulama en çok Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’de kullanılmaktadır.