Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Bana Özel Şifre Kırma Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Bana Özel Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

Sadece şifreyi girerek erişebileceğiniz bana özel kısmı için zaman zaman Snapchat bana özel şifre kırma nasıl yapılır sorusu gelmektedir. Eğer ki şifreyi girmezseniz içeride yer alan snapleri görememekte ve onları paylaşamamaktasınız. Bu yüzden de şifresi unutanlar bu şifreyi kırmak istemektedir.

Şifremi unuttum butonuna basarak bu şifreyi kaldırabilseniz de bu adımların ardından içeride yer alan snaplere erişiminiz kalmayacaktır. Yenileme işlemlerini takip ederseniz sadece bu kısmın içerisinde yer alan tüm snapler silinecektir. Bu snaplerin silinmesi de kullanıcılar için büyük bir hayal kırıklığı oluşturabilir. Sizler de bu durumdan yakınıyorsanız eğer yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Fotoğraflar Gitmeden Snapchat Bana Özel Şifre Kırma

Fotoğraflar gitmeden snapchat bana özel şifre kırma işlemleri mümkün değildir. Genel olarak snapchat üzerinden bu şifreyi kırmak mümkün değildir. Yapılabilecek tek şey şifreyi unuttum butonunu kullanarak bu şifreyi yenilemektir. Ancak bu adımı uygularsanız da fotoğraflar silinecektir.

Eğer ki fotoğraflarım silinmesin diyorsanız eğer bu kısmın şifresini sıfırlamamanızı tavsiye ederiz. Zaman içerisinde uygun oldukça size yakın gelen şifreleri deneyebilirsiniz. 4 haneli olmasından dolayı daha kolay bir şekilde hatırlayabilirsiniz. Hatırlamasanız dahi cidden önemli şeyler var ise beklemeniz ve zamanla deneye deneye bulmanız sizin için daha doğru bir yol olur. Ama ben şifremi sıfırlamak istiyorum ve bana özel kısmını kullanmak istiyorum derseniz eğer aşağıda yer alan maddeleri okuyabilirsiniz.

Snapchat Bana Özel Şifre Kırma

Snapchat Bana Özel Şifremi Unuttum

Snapchat bana özel şifre kırma işlemleri mümkün olmadığından bana özel şifre yenileme adımlarını uygulamanız gerekebilir. Bunun için aşağıdaki adımları uygulamalısınız.

  • Öncelikle Snapchat uygulamasını açın.
  • Kamera ekranında yukarı doğru kaydırın. Böylece karşınıza Anılar kısmı gelecektir.
  • Üst tarafta yer alan sekmeyi sağ kısma kaydırınız. Ve Bana özel sekmesine giriniz.
  • Bana özel sekmesine geldiğiniz vakit şifrenizi girmeyeceğinizden sağ alt kısımda yer alan seçenekler tuşuna basınız.
  • Seçeneklere basınca karşınıza şifre değiştir ve şifremi unuttum seçenekleri gelecektir. Burada şifremi unuttum butonunu kullanmalısınız.
  • Ardından Snapchat hesabınızın şifresini girmelisiniz.
  • Karşınıza gelen ekranda yeni şifre oluşturduğunuzda önceki snaplerin hepsinin silineceğine dair olan seçeneği işaretlemelisiniz. Bu maddeyi işaretlemeden diğer adıma geçemezsiniz.
  • İşaretledikten sonra devam diyerek yeni şifre oluşturma adımına geçebilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları takip ederseniz eğer sizler de snapchat bana özel şifre kırma adımları yerine geçebilecek şifre yenileme işlemlerini öğrenebilirsiniz. Sizler tavsiyemiz yeni şifrenizi harflerini rakamlara kodlayarak ya da önem verdiğiniz bir günü kodlayarak yapmanızdır. Böylece unutmanız daha zor hale gelecektir.

Snapchat İG Ne Demek yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklerimize göz atmayı unutmayınız.