Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Kum Saati Kaç Saat Sürer?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Kum Saati Kaç Saat Sürer?

Snapchat Kum Saati Kaç Saat Sürer ve ismin yanında kum saati göründüğünde ne kadar zamanınız var? Snapchat’te aktifseniz, muhtemelen “ateş ve alev” olarak da bilinen alev emojisine aşinasınızdır. Adlarının yanındaki alev emojisi, son 24 saat içinde üç ardışık gün boyunca birbirleriyle en az bir fotoğraf alışverişinde bulunduklarını gösterir. Alevin yanında, çizginin süresini gösteren bir sayı görünecektir.

Seriyi sürdürmek ve uzatmak için her zaman 24 saat içinde en az bir Snap göndermelisiniz. Bunu yapmazsanız, adın yanında bir kum saati görünecektir. Bu olduğunda, kum saati Snapchat’te ne kadar süre görünecek?

Snapchat Kum Saati Kaç Saat Sürer

Snapchat kum saati süresi nedir? Snapchat’teki kum saati, birbirinize zamanında bir çırpıda göndermezseniz alevin yakında kaybolacağından başka bir şey ifade etmez. Alevle ilgili olarak, kum saatinin ne zaman ortaya çıktığını hep merak ettik. Kum saati görüntülendikten sonra alevler ve çizgi kaybolana kadar ne kadar süreniz var?

Snapchat Kum Saati Ne Kadar Kalır

Şu ana kadar kum saatinin ne kadar süreyle görüntülendiği ve emojinin görünmesine ne kadar süre kaldığına dair herhangi bir resmi bilgiye ulaşamadık ancak farklı zaman değerleri var. Bu nedenle, Snapchat’te adın yanında kum saati görüntülendiğinde genellikle 4 ila 6 saatiniz kalır.

Daha Fazla Oku: Snapchat Yazılar Gözükmüyor – Çözüm

Yani alevi ve galibiyet serisini devam ettirmek ve sönmesine izin vermemek istiyorsanız bu süre içerisinde birbirinize en az bir snap göndermelisiniz. Elbette, kum saati gösteriminin süresinin gelecekte kısalması veya uzatılması pekala olabilir. Bu nedenle özellikle galibiyet serisi uzun süredir devam ediyorsa ve kaybetmek istemiyorsanız, son anda birbirinizi yakalamaya başlamamakta fayda var. Umarım sizlere Snapchat Kum Saati Kaç Saat Sürer sorusunun cevabını verebilmişizdir.