Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Kullanıcı Adı Bulma
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Kullanıcı Adı Bulma

Snapchat Kullanıcı Adı Bulmak nasıl yapılır bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Son yılların en popüler ve en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan Snapchat kullanmaya başlamak istiyor ancak havalı bir kullanıcı ismi bulamıyorsanız Snapchat bunun için size yardımcı olacaktır. Bu yazımızda Snapchat kullanıcı adı bulma ve bu adı kullanmak için hangi adımları izlemeniz gerektiğini sizler ile paylaşacağız.

Snapchat Kullanıcı Adı

Sosyal medya platformlarında yer alan kullanıcı isimlerinin ne kadar önemli olduğunu farkında iseniz ancak bu alanlarda görünecek şık bir kullanıcı ismi aklımıza gelmiyorsa o zaman sizlere önereceğimiz birkaç hizmet arasından sizler için en uygun olanı bularak en havalı kullanıcı ismine sahip olabilirsiniz.

Telefondan Snapchat Kullanıcı Adı Bulma

 1. Snapchat’i başlatın.
 2. Gözat” etiketli bir düğme arayın. Bu bölümde, “Arkadaş Ekle” seçeneğini tıklayın.
 3. Snapchat’e zaten dizine erişim izni verdiyseniz, Arkadaş Ekle düğmesine tıkladığınızda, aşağıdakine benzer bir bölüm görünecektir. “Kişiler” sayfasına giderek, kişilerinizdeki bir telefon numarasına sahip olan ve Snapchat kullanan tüm kişileri görüntüleyebilirsiniz.
 4. Snapchat’in kişilerinize erişmesine izin verilmiyorsa, aşağıda gösterilen “Arkadaşlarınızı bulun” istemini alırsınız.
 5. Bu olursa, “Devam” seçeneğini tıklayın.
 6. “Snapchat’in kişilerinize erişmesini istiyor musunuz?” Uyarıyı onaylamak için “İzin Ver” deyin.
 7. Ardından, rehberinizde telefon numarası olan ve Snapchat kullanan kişilerin bir listesini göreceksiniz.

Snapchat Kullanıcı Adı Bulma

 • Kullanıcı adı üretebileceğini ilk site SpinXO olmaktadır.
 • Bu sitede yer alan birçok kullanıcı ismi rastgele bir şekilde belirlendiği gibi farklı kelime öbekleri ya da ilgi alanları ile alakalı olarak da Snapchat kullanıcı adı bulma şansına sahip olabilirsiniz.
 • Bunun için tek yapmanız gereken ise sitede yer alan Spin butonuna basmak olacaktır.
 • Daha sonra site sizin için Snapchat’te kullanabileceğiniz birçok kullanıcı adı listeleyecektir.

İlginizi Çekebilir: Snapchat Fotoğrafları Galeriye Kaydetme

Alternatif Yollar

 • Snapchat kullanıcı adı bulma hizmetleri veren bir başka site ise Jimpix  olmaktadır. 
 • Bu sitede kullanıcı adınızı üretebilmek için yapmanız gereken tek şey sitede bulunan ilgili alan içine kullanıcı adını da geçmesin istediğiniz kelime öbeğine girmek ya da bir kategoriyi seçmek olacaktır.
 • Site, giriş yapmış olduğunuz verilerden yola çıkarak sizlere birçok farklı ve havalı Snapchat kullanıcı ismi önerecektir. Sizin tek yapmanız gereken de bu isimler içerisinden en beğendiğinizi seçip profilimde eklemek olacaktır.