Ana SayfaOyunSnapchat Abonelik Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Abonelik Nedir?

Her geçen gün güncelleme alan Snapchat için birçok kullanıcı Snapchat abonelik nedir sorusunu sormaktadır. Siz de bu soruyu soruyorsanız eğer doğru yere geldiniz. Yazımızda yer alan bilgiler sayesinde siz de abonelik sistemi hakkında bilgi sahibi olabilir, kafanıza yatarsa bu aboneliği edinebilirsiniz.

Snapchat uygulaması dönemsel olarak güncellemeler almaktadır. Bu güncellemeler uygulamada daha iyi bir ortam oluşturmayı sağlamaktadır. Farklı farklı özellikler gelmekte ve kullanıcılar da bunu deneyimlemektedir. Bu özelliklerden birisi de abonelik sistemidir. Ne olduğunu daha detaylı açıklamak gerekirse şöyle açıklayalım.

Snapchat Abonelik Nedir?

Snapchat abonelik nedir sorusu için ek olarak birçok özelliği edinme yanıtını verebiliriz. Kısacası Premium üyelik olarak adlandırabiliriz. Normal üyelerden farklı olarak çeşitli özelliklerden yararlanabilmektesiniz. Ancak bunun için periyodik olarak ödeme yapmanız gerekmektedir.

  • İstediğiniz kişiyi en iyi arkadaş olarak belirleme
  • Çeşitli rozetleri profilinizde sergileme
  • Sohbet duvar kağıdını hem kendin hem de arkadaşın için değiştirme
  • Snapleri açtıktan sonra ortaya çıkan görüntüleme emojisini değiştirme
  • Özel Bitmoji arka planları
  • Snap yıldızlarına verdiğiniz yanıtların öncelikli olarak gözükmesi
  • İstediğinizin arkadaşın son 24 saat içerisinde nerede olduğunu görebilme
  • Snapchat’in kendi logosunu değiştirme
  • Attığınız hikayeleri birden fazla izleyenleri görebilme

Ve daha farklı farklı özellikler de bulunmaktadır. Snapchat abonelik nedir derseniz yukarıda yer alan özelliklerin hepsine sahip olma diyebiliriz. Ek olarak bu özelliklerin henüz test aşamasında olduğunu da unutmamalısınız. Ancak bu özelliklere sahip olmanız için aylık ya da yıllık olarak ödeme yapmanız gerekmektedir. Ne kadar olduğunu merak ediyorsanız gelin görelim.

Snapchat Abonelik Nedir

Snapchat Abonelik Fiyatı

Ülkemizde Snapchat abonelik fiyatı aylık olarak 76,99 TL olarak belirlenmiştir. Yurt dışında ise bu fiyat 4,59 Euro olarak düzenlenmiştir. Yıllık planda ise 45,99 Euro’luk fiyatlandırma bulunmaktadır. Yıllık abonelikten yararlanmanız size daha uygun fiyatlı olmaktadır. 2 ay bedava kullanmış gibi olabilirsiniz.

Yurt dışında 4,59 Euro’nun pek bir ehemmiyeti olmadığı için birçok kullanıcı bu özellikten yararlanmaktadır. Ancak ülkemizde 76,99 TL böyle bir özellikler için gereksiz görülebilmektedir. Yine de birçok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Oransal olarak bakarsak yurt dışındaki gibi bir değeri görmek pek mümkün olmayacaktır.

Snapchat Mor Snap Ne Demek yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.