Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Buton Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Buton Nasıl Yapılır?

Snapchat’te başarı, birçok kullanıcının çabaladığı bir şeydir. Snapchat Buton Nasıl Yapılır sorusu ise bu başarının anahtarlarından biridir. En fazla görüntülemeyi, takipçiyi ve hatta aboneyi elde etmek, iOS ve Android uygulamasını kullanan milyonlarca insan tarafından paylaşılan ortak bir hedeftir. Bununla birlikte, daha fazla abone almak söz konusu olduğunda, ilk etapta Snapchat Buton Nasıl Yapılır işlemi çok açık değildir. Abonelikleri nasıl etkinleştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Snapchat Buton Nasıl Yapılır

  • iOS veya Android’de Snapchat uygulamasını açın.
  • Profil fotoğrafınıza dokunun.
  • Spotlight’ta aşağıdakileri oluşturun”u seçin.
    • Not: Kullanıcıların bu seçeneği alabilmesi için iyi istatistiklere (görüntüleme vb.) sahip olması gerekir.
  • Bilgileri okuyun ve “Oluştur”a dokunun.
  • Herkese açık profili önizleyin ve “Abone Ol” düğmesinin eklendiğini onaylayın.

Snapchat abone ol düğmesini çevreleyen birçok efsane var. Bu yöntemlerden bazıları, kullanıcıları kişisel profil gizlilik ayarlarını değiştirmeye teşvik eder. “Herkese” açık iletişim kurmak tehlikeli olabileceğinden, insanlar bu ayarları değiştirirken dikkatli olmalıdır. Snapchat ayarlarını değiştirirken dikkatli olun.

Daha Fazla Oku: Özel Snap Atıldığını Nasıl Anlarız?

Snapchat Buton Nasıl Yapılır

Snapchat Abone Ol Butonu

Herkese açık profil ayarlandıktan sonra, insanların abone olup olmadığını görmenin zamanı geldi. İyi içerik oluşturun ve daha fazla abone alma şansını elde etmek için sürekli olarak aktif kalın.

Tüm kullanıcılar Abone Ol Butonunu alamayacak. Snapchat şu anda topluluk içinde etki yaratan içerik oluşturucular için saklıyor. Abone Ol Düğmesinin kilidini açmak için en iyi şansı elde etmek için kullanıcıların farklı lensleri denemeleri ve sık sık gönderi paylaşmaları önerilir.

Snapchat, Abone Ol Düğmesini almayı kolaylaştırırsa, bu kılavuz yeni bilgilerle güncellenecektir.