Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Bildirim Gitmeden SS Alma 2023
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Bildirim Gitmeden SS Alma 2023

Anlık paylaşımların yapıldığı Snapchat uygulamasında bazı kullanıcılar gördükleri fotoğraf veya videoların kalıcı olmasını istemektedir. Bu sebeple de bu gönderilerin kayıtlarını yapmak isterler. Snapchat’te gelen yeni güncelleme ile birlikte eski gönderilerin görülmesi ücret karşılığında mümkün olurken, bazı hesap sahipleri görüntülemenin yeniden yapıldığının bilinmesini istemiyor.

Snapchat Bildirim Gitmeden SS Alma Yöntemleri

Bu noktada da akla gelen ilk çözüm SS almak oluyor. Ancak ne yazık ki Snapchat uygulaması SS alındığı zaman hesap sahibine bildirim gönderiyor. Peki snapchat bildirim gitmeden ss alma mümkün olabilir mi?

Ekran Videosu Alma

Snapchat bildirim gitmeden ss alma yöntemlerinden ilki ekran videosu almaktır. Birçok akıllı telefon modelinde bulunan bu özellik eğer sizin cihazınızda bulunmuyor ise o zaman uygulama marketlerinden ekran videosu uygulamalarından birini indirebilirsiniz.

Eğer uygulama kullanıyor ise o zaman öncelikle uygulamayı ya da telefonun ekran videosu alma özelliği açıp Snpachat’te giriş yapmanız ve ss almak istediğini gönderiye gelmeniz gerekir. Daha sonrasında ekran video kaydını durdurup Snapchat uygulamasından çıkabilirsiniz. Aldığınız ekran kaydında gönderinin olduğu saniyeye gelip buradan ss alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Snapchat Bildirim Kapatma (Android ve IOS)

Uçak Modu

Snapchat bildirim gitmeden ss alma için uygulayabileceğiniz ikinci yöntemde öncelikle telefonunuzu uçak moduna almalı ancak internet bağlantısını açmamalısınız. Bu sebeple ss almak istediğiniz paylaşım en son kullanılanlarda halihazırda açık kalmalı daha sonrasında ss almak istediğiniz paylaşımı açarak ss alabilirsiniz.

Eğer uçak modunda iken internetiniz açık ise o zaman karşı tarafa bildirim gitmemesi için Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda verilerin hemen temizlenmesi, iPhone’larda ise uygulamanın silinip yeniden yüklenmesi gerekmektedir.

Now On Top

Android 6.0 Marshmallow özelliği ile birlikte gelen bir özellik olan now on top özelliğinin kullanılabilmesi için öncelikle özelliğin etkinleştirilmesi gerekmektedir. Bu özelliğin etkinleştirilebilmesi için ise öancelikle cihazın ayarlar bölümünün altında yer alan Google bölümüne girilmesi ve daha sonrasında ise Arama ve Şimdi segmesinden Şimdi simgesine tıklanması gerekiyor.

Now on top özelliği etkinleştirdikten sonra ise Snapchat’te SS almak istediğiniz gönderiyi açmanız ve telefonunuzun home tuşuna basılı tutarak özelliği aktif hale getirmeniz yeterli oluyor. Ardından ise ekran görüntüsünü paylaşabilmek için soldaki paylaş düğmesini tıklamanız yeterli olacaktır.