Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Anılar Nerede Bulunur ?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Anılar Nerede Bulunur ?

Snapchat içerisinde atılan fotoğraflar ve hikayeler kaydedilebilmektedir. Peki snapchat anılar nerede bulunmaktadır? Snapchat içerisinde kolayca anılar kaydedilebilir veya başka kullanıcıya gönderilebilir.

Snapchat Anılar Nerede?

Snapchat içerisinde kullanıcılar birçok fotoğraf ve hikaye paylaşmaktadır. Bunların bazıları kaydederek ileride bunlara bakmak isteyebilir. Bu yüzden Snapchat anılar özelliğini geliştirmiştir. Bu özellik kaydettiğiniz hikaye veya snaplere sonradan erişme hakkı sağlar. Anılar bölümüne aşağıdaki fotoğraftaki bölüme tıklayarak ulaşabilirsiniz veya Anılar’ı açmak için Kamera ekranından yukarı kaydırabilirsiniz.

Anılara Snap Kaydetme

Anılara snap kaydetmek oldukça kolaydır. Bir Snap’i Anılara kaydetmek için bir Snap oluşturun ve alttaki indirme öğesine dokunun  .

snapchat anılar nerede

Snapchat Streak Nedir?

Snapchat üzerinden bolca mesajlaştığınız arkadaşlarınızla gördüğünüz alev işareti aslında Streak yaptığınız anlamına gelir. Snapchat üzerinden bir kullanıcı ile 3 gün boyunca en az 24 saat boyunca mesajlaşırsanız artık bu kişiyle streak yapmış olursunuz.

Snapchat Nedir?

Snapchat; Kurucuları Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından akıllı telefonlar için videolu veya görüntülü anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcıların birbirlerine metin, fotoğraf, ses ve video gönderebilir. Kişisel olarak gönderilen dosyalar, gönderici tarafından maksimum 2 kez görüntülenebilir. Bu ücretsiz uygulama iOS ve Android platformlarında çalışabilir. Uygulamanın ilk versiyonu Eylül 2011’de piyasaya çıkarılmıştır. Kullanıcılarının %72’si kadın olan uygulama en çok Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’de kullanılmaktadır.

Daha Fazlası İçin : Snapchat Streak Geri Getirme İşlemi