Ana SayfaKripto ParaShping Coin Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Shping Coin Nedir?

Dünyanın birçok bölgesinde alışveriş ,farklı alışkanlıklar ve büyüklüklerde günün her saatinde devam etmektedir. Shping Coin Nedir sorusu da tam burada devreye girer. Alışveriş dünya ekonomisine canlılık kazandıran günlük aktivitelerimizden en önemlilerinden biri olmuştur.

Shping Coin Nedir

Alışveriş yapanların bir uygulama sayesinde kripto para kazanmasını sağlayan Shping Coin nedir? Katılımcı markalara, kuruluşlara alışveriş yaparak Shping Coin kazanma fırsatı veren, yeni nesil alışveriş pazarlama sistemidir. Burada Coin kazanmak için öncelikle Shping Uygulamasına sahip olmak gereklidir. Uygulama sayesinde markalar yeni pazarlama ve üretim stratejileri için bilgi toplarken, tüketiciler Coin kazanmakta ve ürünler hakkında barkodları tarayarak daha fazla bilgi sahibi olmaktadır.

Shping Coin Hakkında

Shping Coin nedir ve Nasıl Coin toplanır: Shping, markaların pazarlama bütçelerini büyük medya şirketlerine değil de, tüketiciye, katılımları ve ilgileri ile orantılı bir şekilde ödüllendirmesi mantığı ile işlemektedir. Bu her iki taraf için kazanç demektir. İşletmeler daha küçük bütçeler ile tanınırlığını arttırmakta, müşteriler ise alışveriş yaparken kazanç sağlamaktadır. Bu bir tür, aracıyı ortadan kaldıran, self servis alışveriş pazarlama sistemidir.

Shping Coin Nedir

Uygulama ürün barkodlarını yorumlamak için akıllı cihazların kameralarından faydalanır. Akıllı cihazların barkodlarını okuyan cihaz, müşteriye ürün hakkında çok daha ayrıntılı bilgi verir, farklı satış noktalarındaki satış fiyatlarını karşılaştırmasına olanak verir. Arkadaşınız sizin satın aldığınız bir ürünün aynısını almak isterse bu uygulama ile hızlıca bilgi sahibi olabilir.

Uygulama içerisindeki tara kısmı ile barkod okununca, ürün hakkında incelemelerin ve ayrıntılı bilgilerin olduğu bölüm açılacak, kullanıcı buradaki adımları takip ettikçe Shping Coin kazanacaktır. Uygulama ile daha fazla coin kazanmak ve farklı aşamalarda kilitleri açmak için markalar tarafından belirlenen eylemler yapılmaktadır.

Daha Fazla Oku: Senso Coin Nedir?

Sonuç

Kripto para sisteminde 2018 yılında giren Shping Coin son günlerde bilinirliğini daha fazla arttırmıştır. Uygulaması sayesinde marka ve müşteri arasında direkt bir etkileşim sağlanmaktadır. Karşılıklı fayda anlayışı ile Shping Coin bilinirliğini hızlıca arttırmaktadır. Shping Coin almak için Binance üye olabilirsiniz.