Ana SayfaKripto ParaSenso Coin Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Senso Coin Nedir?

Kripto paralar birkaç sene öncesinde hayatımıza girerdi ve Senso Coin Nedir soruları da arttı. Hızlı bir gelişim ile birlikte 2020 yılında Senso coin isimli bir altcoin birimi de Coinmarketcup ve birçok farklı platformda yerini almaya başladı. Bu noktadan sonra birçok kişi analistler tarafından da incelemeleri gerçekleştirilen bu alt kripto birimi hakkında Senso coin nedir sorusunu cevabını araştırmaya başladı.

Senso coin veya tam açık ismiyle Sensorium coin bir alt kripto para birimi olmak ile birlikte detaylı bir tanım içeriyor. Bu çerçevede Senso coin nedir sorusunun cevabı için Sensorium Galaxy isimli bir sanal gerçeklik sosyal platformu tarafından geliştirilen bir dijital para birimi olduğu cevabı verilebilir.

Senso Coin Nedir

Senso Coin Nedir

Sensorium Galaxy şirketi dünya çapında çok geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından görüntülenme imkanı sağlayan içerikler oluşturabilmek adına yine dünyanın birçok ünlü sanatçısı ve eğlence şirketi ile ortaklığa sahiptir.

Senso coin, temel olarak bu ortaklık ve çalışmalar içerisinde para birimine sahip olan kişiler için ürünler üzerinde karar alma, Pazar yeri yapılandırması sağlama ve ortaklık düzenleme konusundaki oylamalara katılması için imkan sunmaktadır.

Kripto para şu an Ethereum ağında bulunsa da şirket kendisi tarafından geliştirilecek Substrat tabanlı bir blok zinciri üzerine geçiş yapmayı planlamaktadır. Bu durumda gelişmiş bir ölçeklenebilirlik ve işlem ücretlerinin düşüşü gibi bir imkan elde edilirken, kripto para birimi Polkadot ekosisteminde uyum sağlayacak.

Daha Fazla Oku: Goldfinch Coin Nedir?

Senso Coin Nasıl Temin Edilebilir?

Amacı ve çıkış noktası ile birlikte Senso coin nedir sorusunun cevabının sağlanması dışında bu kripto paranın nasıl temin edilebileceği ve geleceği hakkında da bazı bilgiler verilmesi gerekebilir. Şu an dünya genelinde yatırımcılar için heyecan verici bir yere sahip olan bu kripto para birimi, ilerleyen vadede yatırım amaçlı kullanılabilecek bir yapı oluşturmaktadır.

Günümüzde Senso coin temin edebilmeniz için önde gelen borsa sayfaları arasında bulunan Huobi, Okex veya Sensorium Galaxy coin Binance gibi platformlarda işlem yapabilirsiniz. Bu platformlardan herhangi birinde bir hesap sahibi olduğunuzda, güncel olarak takriben 2 dolar seviyelerindeki rakamlar üzerinden Senso coin alım işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Binance üzerinden coini temin etmek için üye olabilirsiniz.