Ana SayfaOyunRoblox Bedava Kıyafet Alma Rehberi (Resimli Anlatım)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Roblox Bedava Kıyafet Alma Rehberi (Resimli Anlatım)

Robloxun katılımcı yapısı sayesinde oyunda bir çok kıyafet üretilmiştir. Roblox Bedava Kıyafet Alma rehberimizde bu kıyafetleri nasıl bulacağınızı ve ücretsiz olarak nasıl alacağınızı anlatacağız.

Bu katalogda bulunan kıyafetler başakları tarafından yapılmıştır ve robux karşılığında satıl alınabilir. Ancak bazı kıyafetler ücretsiz olarak da satın alınabilir.

Bununla birlikte, Robux’u satın almak demek gerçek para harcamak demek olduğu için oyuncuların oyunda para harcamadan karşılaşması zor olabilir, bu pek çok oyuncu için robux ile satın almak olasılık değildir.

Bu, birçok oyuncuya, onları elde etmek için gerçek para harcamak zorunda kalmadan karakterleri için diledikleri kıyafetleri nasıl elde edilebileceği sorusunu sormasını sağlar. Biz de yazımızda birbirinden güzel kıyafetleri nasıl bedava alabilirsiniz bunu anlatacağız.

Roblox Bedava Kıyafet Nasıl Alınır?

Roblox karakterlerine bedava kıyafet alabilmek için kullanabilecekleri birkaç farklı yöntem var. En kolay ve en iyi yöntemlerden biri, şu anda Roblox kataloğunda mevcut olan ve aşağıdaki gibi gerçekleştirilen ücretsiz öğeleri aramaktır:

Roblox Bedava Kıyafet
  • Sol taraftan ”Avatar Shop” yazan yere tıklayın veya buradan kataloğu açın.
Roblox Bedava Kıyafet
  • Sağ üst köşedeki açılır menüden “Clothing(Giyim)” veya “Accessories(aksesuarlar)”i seçin.
Roblox Bedava Kıyafet
  • Uygun kategori seçildikten sonra, bir sonraki açılır kutuyu kullanarak, aşağıda gösterildiği gibi “Fiyat Low to High (Düşükten Yüksek)” seçeneğini seçin.
  • Bu safhaya kadar herhangi bir yanlış yapmadıysanız aşağıda gösterilene benzer şekilde sayısız ücretsiz Roblox giyim eşyası ekranınızda gözükecektir.
Roblox Bedava Kıyafet
  • Bu sayfada oyuncular üzerine tıklayarak bir kıyafet seçebilecekler. Bundan sonra, “Get” etiketli büyük yeşil düğmeye tıklamanız yeterlidir.
Roblox Bedava Kıyafet
  • Yeşil “Get(Al)” düğmesine tıkladıktan sonra yeni bir ekran açılmalıdır; sadece “Get Now(Şimdi Al)” etiketli düğmeye basın.

Roblox Bedava Kıyafet Alma işlemi sadece bu kadar! Bu kısa işlem tamamlandıktan sonra ücretsiz giyim eşyası oyuncuların envanterine eklenecektir.

Oyuncular, Roblox kataloğunda bulunan binlerce ücretsiz giyim eşyası ile bu işlemi istedikleri kadar tekrarlayabilirler.

İlginizi Çekebilir: Roblox En iyi Korku Oyunları Listesi

Roblox Bedava Kıyafet Nasıl Giyilir?


Envanter menüsü ile uygulama yapılarak oyun içerisinde rahatlıkla kıyafet giyilebilir.

  • Ücretsiz kıyafet aldıktan sonra (yukarıdaki kılavuza bakın), oyuncuların envanter menüsünü açmaları ve giymek istedikleri kıyafeti seçmeleri gerekir.
Roblox Bedava Kıyafet
  • Kıyafeti seçtikten sonra resimdeki gibi sağ köşedeki üç noktayı tıklayın ve ardından “Wear(Giy)”e basın.

İlginizi Çekebilir: Bilmem Mi Roblox ID

Bu, kıyafet otomatik olarak oyuncuların Roblox karakterinde giyilmiş olacaktır..

Roblox En Güzel Bedava Kıyafetler Listesi

Roblox Bedava Kıyafet Alma

Denim Jacket with White Hoodie

Roblox Bedava Kıyafet Almayı öğrendiğinize göre bedava kıyafetlerimizi gösterebiliriz. Cool ve şık duran bu kıyafeti Bu linkten ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu kıyafet Karakterinizde gerçekten çok güzel duracak.

Roblox Bedava Kıyafet Alma

Guitar Tee with Black Jacket

Gitarlı bu deri ceketli havalı kıyafete de verdiğimiz bu linkten ulaşabilirsiniz. Deri ceket her roblox karakterinin üzerinde efsane duruyor. Hem de ücretsiz bence kaçırmayın.

Roblox Bedava Kıyafet Alma

My Favorite Pizza Shirt

Eğlenceli bir pizza t-shirtü mü. Evet tam da size göre. Bu kıyafeti de verdiğimiz bu linkten ücretsiz bir şekilde karakterinize alabilirsiniz. Güzel bir pantolonla görünüşünüz muhteşem olacak.

Roblox Bedava Kıyafet Alma

Teal Shirt

Bu son kıyafetimiz de kız oyuncular için gelsin. Bu yeşil kıyafeti almak isteyen kız oyuncularımız verdiğimiz bu linke tıklayabilir. Kombinleme işini ise sizlere bırakıyoruz. Bizden daha iyi yapacağınızdan eminiz 🙂 Size yine de güzel bir rehber bırakıyoruz.

En Güzel Bedava Roblox Saçları

Roblox Bedava Kıyafet Alma

Down to Earth Hair

Bu saç da aksesuarlar kısmından bulduğumuz ve çok beğendiğimiz bir saç. Üstte önerdiğimiz kıyafetlerle çok uyacak. Ama dahasını isterseniz bedava saçlar listemizden seçebilirsiniz. Ayrıca bu saçı da bu linkten ücretsiz alabilirsiniz.

Roblox Bedava Kıyafet Alma Rehberinin sonuna geldik umarım sizlere yardımcı olmuştur.