Ana SayfaKripto ParaRavencoin Yorumları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Ravencoin Yorumları [Güncel]

Ravencoin, bir blok zinciri teknolojisi kullanarak varlıkların eşler arası transferi için en iyi platformlardan biridir. Ravencoin Yorumlarını bu değerli coini tam manada anlatacak şekilde hazırladık. Bu platform sadece mahremiyete odaklanmıştır ve aynı zamanda varlık transferinde de uzmanlaşmıştır.

Bitcoin ve Ethereum gibi çeşitli blok zincirleri üzerinden varlıkları transfer edebildiğimde, neden Ravencoin (RVN) ile uğraşayım ki diye düşünebilirsiniz. Bu kripto paranın da bazı farklılıkları var. Cevap, diğer blok zincirlerinin varlık transferleri için tasarlanmadığıdır. Oysa Ravencoin (RVN) bunun için tasarlanmıştır. Varlık transferlerinde uzmanlaştığı için Ravencoin (RVN), normalde diğer blok zincirlerinde bulunan sorunları ortadan kaldırabilir. Ravencoin Yorumlarında coini tam manasıyla incelemiş olacaksınız.

Ravencoin Yorumları

Ravencoin Üretmek veya Kullanmak

Ayrıca Ravencoin (RVN) herhangi bir gerçek dünya veya dijital varlıkta ticaret yapmanın yanı sıra üretmenizi da sağlar. Bu nedenle, altın külçeleri veya tapu gibi varlıklar veya oyun öğeleri ve yazılım lisansları gibi dijital varlıklarla ticaret yapmak veya bunları oluşturmak isteseniz de Ravencoin’i (RVN) tercih etmenizi öneriliriz. En güncel coin yorumları, coin geleceği tahminleri ve coin nedir sorunuza cevap almak istiyorsanız coininiz.com websitesini ziyaret edebilir ve yatırım yapmadan önce araştırma yapabilirsiniz.

Bitcoin Çatalı

Ravencoin (RVN), bir Bitcoin çatalıdır. Ve bu nedenle Bitcoin UTXO modelini kullanır. Bitcoin ve Ethereum gibi blok zincirleri sınırlarından muzdariptir. Diğer blok zincirlerini kullandığınızda, varlıkları ana blok zincirlerine ekleyebilir ve bu şekilde maksimum güvenlik sağlayabilirsiniz. Ancak, bir varlığı takas etmek istediğinizde, ilgili işlemin tamamlanması için temel para birimini harcamanız gerekeceğinden, bunun bir dezavantajı vardır. Ağ ücretleri yüksek olduğunda bu size maliyet olarak dönebilir.

Üstelik bu ağlar, varlıkları aktarırken uğraşmanız gereken olağan sorunlara karşı da sizi korumaz. Ravencoin (RVN), bir Bitcoin çatalı olmasına rağmen, kendi blok zincirini işletir. Onu diğer basit coinlerden ayıran da budur.

İlginizi Çekebilir: Lazio Coin Yorumları

Ravencoin Açık Kaynak Olması

Ravencoin (RVN), bu yılın başında projeyi başlatan ana geliştiriciler tarafından yönetilen açık kaynaklı bir proje olduğu için herhangi bir özel ekip tarafından geliştirilmemiştir. Ravencoin (RVN), Bytom adlı en benzer projesiyle karşılaştırılabilir. Bu platformların her ikisi de benzer misyonlara sahiptir ve aynı zamanda çok benzer şekilde çalışırlar. Bununla birlikte, birçok yönden de farklıdırlar ve Bytom’ın ICO’sunu tutmasına ve ASIC madenciliği yapmanıza izin vermesine rağmen, Ravencoin bunu yapmaz.

Ravencoin Ekibi

Ravencoin ekibi web sitesinde listelenmiyor, ancak White Paper’in blockchain danışmanı Bruce Fenton ve yazılım geliştiricisi Tron Black tarafından hayata geçirildiğini biliyoruz.

Bruce Fenton, Bill Gates Vakfı’nın danışmanıdır ve aynı zamanda Dubai Bitcoin Konferansı’nın kurucusudur. Tron Black, yakın zamanda Medici Ventures’ın başlıca yazılım geliştiricilerinden olduğunu da unutmayalın.

Ravencoin Yorumları

Ravencoin Topluluğu

Ravencoin, çeşitli sosyal medya ve mesajlaşma platformlarında oluşturulmuş tüm farklı Ravencoin topluluklarına ayrılmış bir sayfa ile size uygun bir topluluk bulmayı son derece kolaylaştırır.

Ravencoin Reddit’in 7.000’den fazla takipçisi var. Yine de, günlük gönderiler ve çoğu gönderiye yapılan yorumlarla baya aktif. Twitter ayrıca 30.000’in biraz altında takipçisi var. Ancak Reddit gibi mütevazı büyüklükteki grup içinde oldukça fazla aktivite olduğunu söyleyebiliriz.

Ravencoin Yorumları

Ravencoin Yorumlarına bütün major sitelerden veri vererek başlıyoruz. İlk olarak, Wallet Investor’ın ravencoin (RVN) makine dilinden türetilmiş fiyat tahmini, ravencoin’in bir yıl içinde 0.19$’a ve beş yıl içinde 0.49$’a ulaşmasıdır.

Ardından, Digitalcoin’in 2021 ravencoin fiyat tahmini, yıl sonu için 0.18 dolar. Site, kripto paranın fiyatının Ekim 2022‘de 0,21 dolara, ardından 2023‘te 12 ay sonra 0,26 dolara yükseldiğini tahmin ediyor. RVN fiyatı, 2025‘te 0,37 dolar olarak tahmin edilen bir fiyatla Ekim 2024‘te 0,30 dolar olmalı fikrini sunuyor. Digitalcoin, Ekim 2026‘ya kadar fiyatın yükseleceğini tahmin ediyor. 0,43 ABD Doları, bir yıl sonra 0,42 ABD Doları ve Ekim 2028‘de 0,53 ABD Doları olacaktır.

Ravencoin Yorumları Gov Capital’le devam ediyor. Gov Capital RVN’nin kararlı ve istikrarlı olması gerektiğini söylüyor. Ravencoin fiyat tahmini 2021, yılı 0.114 dolar civarında bitirmesi gerektiğini gösteriyor.

Ravencoin Alıp Satmak için bu linkten Binance üyeliği oluşturabilirsiniz.

Aynı site, 25 Ekim 2022 için yaklaşık 0,19 ABD doları civarında bir RVN fiyat tahmini sunuyor ve bir sonraki yıl 25 Ekim’e kadar yaklaşık 0,30 ABD doları olması gerektiği önerisiyle. 25 Ekim 2024‘te RVN fiyatı 0,46 dolar civarında olmalı, bir yıl sonra ise 2025 ravencoin fiyat tahmini 0,61 dolar civarında olacak. 25 Ekim 2026‘ya kadar 0,80 dolar civarında olması bekleniyor.

Güvenlik

Blok zincirinde depolanan çok sayıda farklı varlık ile Ravencoin’in belirtilen birincil hedeflerinden biri güvenliktir. Blok zincirinin kendisi Bitcoin ile aynı şekilde çalışır ve Bitcoin’in sunduğu aynı güvenlik seviyesini paylaşır. Ravencoin Yorumları kısmında güvenlik açısından kuşkunuz olmasın.

Daha Fazlası İçin: Shiba inu Coin Yorumları

Ravencoin Yorumları
Ravencoin Yorumları

Ravencoin Bitcoin Farklılıkları

  • 21 milyon yerine 21 milyar toplam madeni para arzı;
  • Blok süresi 10 dakikadan 1 dakikaya düşürüldü;
  • 50 BTC yerine 5.000 RVN’lik ilk blok ödülü;
  • Gelecekteki oylama, mesajlaşma ve bahis ödüllerinin eklenmesi için planlar;
  • Varlık ihraç etme ve devretme ve benzersiz varlıklar yaratma yeteneğinin eklenmesi.

Ravencoin Yorumlarını derlediğimiz ve Ravencoin’i tanıttığımız yazımız burada sona eriyor. Yatırım Tavsiyesi Değildir.