Ana SayfaOyunPUBGPUBG Polimer Ne İşe Yarar?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PUBG Polimer Ne İşe Yarar?

Heyecanlı ve sürükleyici olmasının yanı sıra belirli rütbelerle sıralama içeren PUBG polimer ne işe yarar sorusu önem taşır. Herkesin sorduğu bu soru özelinde yeteneklerin yükselmesi ve keşiflerin işe yarar hale gelmesi amaçlanır.

Bilindiği gibi farklı rütbelerin bulunduğu ve her rütbe için 5 kademenin olduğu oyunda seviye yükselme amaçlanır. Bunun için ise şema ve polimer kullanımı şarttır. Farklı yerlerden alınan materyaller ile çok daha hızlı bir yükseliş söz konusudur.

PUBG Polimer Silahları

Kutudan çıkarma neticesinde elde edilen kullanımlarla yükseltilebilir silah görünümleri elde edilir. Bunlar içerisinde özel sınıfta nadir, elit, destansı seçimleri de vardır. Malzemelerin elde edilmesi de mümkün olurken çok daha iyi bir mücadeleyi de beraberinde getirir.

Efsanevi silahların geliştirilmesi de polimer skin düşme olayıyla söz konusudur. Hurdalık silah geliştirme süreçleri de yine yapılırken kademelerin bitmesiyle oyuncu, rütbe atlar.

PUBG Polimer Ne İşe Yarar

Var olan yeni sezon içerisindeki rütbelerde Bronz ile Taç arasında yükselme sağlanır. Kademelerin geçilmesi adına gerekli puanların alınmasında polimer skin kazanımları etkili olur. Yalnızca silahlar değil, çeşitli malzeme ürünlerin ele geçmesi de imkan dahilindedir. Böylelikle PUBG polimer ne işe yarar keşfi yapılmış olurken seviye yükseltmeyi sağlar.

PUBG Polimer Nasıl Kullanılır?

Halihazırda eski ve yeni akıllı telefonlarda son derece uyumlu olmasıyla dikkat çekiyor. Oyunun çalıştırılması konusunda herhangi bir problem gözükmüyor. Bundan dolayı yüksek grafik ayarlarında PUBG polimer ne işe yarar sorusuna cevap aranır.

Nasıl kullanıldığını da öğrenmek mümkün durumdadır. Ancak yine de çok daha iyi bir PUBG deneyimi için bazı telefonlar öne çıkmaktadır. Bunların başında OxygenOS gelirken ince kontrollerle heyecanın dozu yükseliyor. Var olan polimer malzeme skin arama zamanı da çok daha maceralı geçecektir. Oyun anında olası tüm dikkat dağınıklık durumlarını da önlüyor.

Daha fazla Oku: PUBG KD Nedir?