Ana SayfaOyunPUBGPubg Mobile İndirmeden Oynama
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Pubg Mobile İndirmeden Oynama

Telefonlarda çokça hafıza kaplaması sebebiyle birçok oyuncu PUBG Mobile indirmeden oynama araştırması yapmaktadır. Eğer ki sizler de bu konuda yakınıyorsanız bu yazımızdan faydalanarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ancak söylemek gerekir ki PUBG Mobile indirmeden oynama işlemi mümkün değildir. Oyunun cihazınıza indirilmesi ve cihaz kaynaklarını kullanması gerekir. Eğer ki indirmeden oynama mümkün olsaydı cihazların donanımının güçlü olması pek bir şey ifade etmezdi. Bu sebeple indirmeden oynamak istiyorsanız eğer olumsuz sonuç alacağınızı belirtmeliyiz.

Pubg Mobile İndirmeden Oynama

Pubg Mobile İndirmeden Oyna

Birçok oyuncu PUBG Mobile indirmeden oynama araştırması yapsa da kullanıcılar bir türlü bu işlemi yapamamaktadır. İndirmeden oynamak isteyenler için birçok sebep bulunmaktadır. Oyuncuların en çok yakındığı sebepler aşağıdaki gibidir.

  • Yetersiz depolama alanının olması
  • Yetersiz donanıma sahip olunması
  • Oyunu indirmek uzun sürdüğü için direkt olarak oyunu oynamak istenmesi

Yukarıda yer alan sebeplerden dolayı birçok oyuncu indirmeden oynama işlemini araştırmaktadır. Bu işlemler mobil oyunda geçerli olmasa da bir zamanlar Steam üzerinde yer alan PUBG oyununda mümkündü.

GeforceNOW üzerinden indirmeden PUBG oynanabiliyor ve oyuncular hem donanım hem de depolama alanı sorunlarından kurtulmuş oluyorlardı. Ancak bu işlem için kaliteli bir internet bağlantısı gerekmekteydi. Minimum 16 mbit olması gerekirdi. Eğer ki bu koşulu sağlarsanız 720p30 fps oyun oynayabilirdiniz.

Ancak sonradan yoğun talep olmasından dolayı PUBG oyunu GeforceNOW sunucularından kaldırıldı. Bunun ardından da birçok oyuncu hayal kırıklığına uğradı. Çünkü o dönemler PUBG zirvede olduğundan dolayı birçok oyuncu akıcı bir şekilde PUBG oynamak istemekteydi. Eğer ki siz de bu dönem PUBG’yi GeforceNOW üzerinden oynadıysanız sayılı kişilerdensiniz.

Google’dan PUBG oynanır mı?

Google’dan PUBG oynanır mı sorusu da PUBG Mobile indirmeden oynama araştırması kadar yoğun bir şekilde sorulmaktadır. Ancak Google üzerinden PUBG’nin oynanamayacağını söylemeliyiz. Hem PUBG mobile için hem de Steam versiyonu için geçerlidir. Ağır bir oyun olduğu için cihazın kaynaklarını kullanmalıdır. Bu yüzden de cihaza yüklemek zorunludur.

PUBG düşük ayarlarda oynarsanız eğer yüksek grafik paketleri indirmenize gerek kalmaz. Böylelikle daha az depolama alanı kullanmış olur ve daha düşük donanımlara sahip cihazlarda da akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Eğer ki indirmeden oynama gibi bir hayaliniz var ise bu metodu deneyebilirsiniz.

Ya da PUBG Lite oyununu yükleyerek daha düşük kaliteli, daha düşük grafikli PUBG oyununu oynayabilirsiniz. Ancak bu oyunun da oyuncu kitlesinin PUBG kadar kaliteli olduğunu söyleyemeyiz. Bu yüzden imkanınız var ise orijinal PUBG Mobile oyununu oynamalısınız.

PUBG Mobile FPS Gösterme yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.

PUBG toplam kaç gb?

Steam üzerinden yüklediğiniz PUBG kurulum sonrası yaklaşık olarak 28-30 GB arasında bir yer kaplamaktadır. İndirme hafızası daha az olup kullandıkça hafızası artmaktadır.

PUBG Mobile mi Lite mi?

Eğer ki depolama sorunu yaşıyorsanız ya da kasma sorunu yaşıyorsanız Lite sürümünü tercih edebilirsiniz. Ancak bu tür sorunlar yok ise PUBG Mobile oynamanızı tavsiye ederiz.