Paylaş

Pubg New State Ücretli Mi?


Öncelikle, PUBG: New State’in PUBG 2 olmadığını açıklığa kavuşturmakta fayda var. Pubg New State Ücretli Mi diye soranlar da bundan dolayı soruyor olabilir. Bu yüzden New State’ye devam oyunu demekten çekiniyoruz. Aksine, 2018’de PUBG Mobile’ın ve 2020’de PUBG Mobile Lite’ın piyasaya sürülmesinin ardından Android ve iOS’a özel yeni bir battle royale oyunudur ve sonuncusu o zamandan beri durdurulmuştur

Yalnızca mobil cihazlara yönelik orijinal oyun (ve bu nedenle konsol eşdeğeri) arasındaki temel fark, fütüristik ayarıdır: oyun 2051’de Troi adlı yeni bir haritada gerçekleşir ve uygun şekilde gelişmiş silahlara ve avantajlara sahiptir. Peki Pubg New State Ücretli Mi?

Daha Fazla Oku: Kore PUBG Nasıl İndirilir – iOS, Android, PC

Pubg New State Ücretli Mi

Krafton’un PUBG: New State’in 2021’in sonlarında Android ve iOS cihazlarda piyasaya sürüleceğini onaylamasının ardından, oyun hemen sonra 11 Kasım’da piyasaya sürüldü.

Bir Android Police muhabiri, bir saatlik oynanışı önceden tecrübe etti. Bu yüzden PUBG: New State’in nasıl oynayacağına dair zaten oldukça iyi bir fikrimiz vardı.

Fiyat açısından, oyun ücretsiz oynanabilir. Ancak PUBG gibi, PUBG: New State skinler, silahlar ve gelecekteki genişlemeler gibi satın alınabilir oyun içi içeriklerle dolu.

Pubg New State Ücretli Mi

Pubg New State Nedir

New State’in etkileyici grafikleri, en yeni mobil donanım kullanıcıları ile de sınırlı değil. Kasım ayındaki lansmanından önceki bir medya vitrini sırasında Krafton, oyunun oyuncuların çoğunluğu tarafından beğenilecek şekilde optimize edildiğini ve dolayısıyla bağışlayıcı sistem gereksinimleri olduğunu doğruladı: en az bir iPhone 6S’de iOS 13 veya üstü ve herhangi bir bilgisayarda Android OS 6. En az 2 GB RAM’e sahip Android cihaz.

O zaman, pürüzsüz bir kare hızı ve mobil tabanlı öncülüne göre belirgin bir görsel iyileştirme görmeyi bekleyin; bu, elde taşınabilir cihazlar için tasarlandığı düşünüldüğünde özellikle kötü bir şekilde optimize edilmiştir.

Pubg New State Ücretli Mi yazımız burada sonlanıyor.