Ana SayfaOyunPUBGPUBG Mobile Server Değiştirme Nasıl Yapılır? (2023)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PUBG Mobile Server Değiştirme Nasıl Yapılır? (2023)

PUBG 2018 yılında Android ve iOS cihazlar için PUBG Mobile oyununu piyasaya sürdü. PUBG Mobile Server Değiştirmek çok önemli çünkü oyun bütün dünyada oynanıyor ve bazı sunucular laglı olabiliyor. Dünya çapında son derece popüler olması dolayısıyla her geçen gün daha fazla kişi oyuna ilgi duymaya başladı. Dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından birisi olan PUBG Mobile dünyanın her yerinde bulunan oyunculara hizmet veren çeşitli sunuculara sahip olmaktadır. Bu sayede oyun diğer oyuncularla en iyi ağ bağlantısını ulaşabilirler.

Ancak battle royal oyunlarından isteyen oyuncular sunucularını manuel olarak değiştirebilirler. Sanılanın aksine PUBG mobile server değiştirme nasıl yapılır sorusunun cevabı son derece basittir. Sizlerle paylaştığımız bu adımları takip ederek kolaylıkla serverınızı değiştirebilirsiniz.

PUBG Mobile Server Değiştirme Adımları

PUBG mobile oyuncuları genellikle daha rekabetçi lobiler aramak için sunucu ayarlarını değiştirirken bazı PUBG Mobile oyuncuları ise bunu sadece eğlence amaçlı yapmaktadır. Sizin için sebep ne olursa olsun PUBG mobil server değiştirme nasıl yapılır sorusunun cevabı son derece basittir.

1.Adım

Öncelikle pubg mobile ana menüsünü girmeniz gerekmektedir. Bunun için ekranın sağ alt köşesinde bulunan yukarı oka dokunun ve ayarları tıklayın.

2.Adım

Ayarlar kategorisine girildiğinde bu alanda sunucu seç yazan bir sekme göreceksiniz. Bu sekme tüm dünya genelindeki pubg mobile sunucularını görebilmenizi sağlamaktadır. Her PUBG mobil sunucusu size farklı bir ping verirken, bulunduğumuz yere yakın sunucular size en iyi ve en düşük pingi verecek, bulunduğumuz yerden uzaktaki sunuculari ise daha yüksek ping verecektir.

Ancak sizin için en iyi sunucuyu belirlemeden önce eğer kullanıyorsanız VPN’yi devre dışı bırakmanız gerekmektedir. Bunun yanında sunucu ayarlarını değiştirdikten sonra tekrar değiştirmek isterseniz 60 gün süreyle beklemeniz gerekmektedir.

3.Adım

PUBG mobile server değiştirme nasıl yapılır sorusunu son adımı ise ayarları kaydetmektir. Bu istenilen sunucu listeden seçildikten sonra o sunucuyu onaylamak için Tamam butonuna tıklamanız yeterli olmaktadır.

Daha Fazla Oku: PUBG Mobile Toplanma Alanı Renk Değiştirme (2022)