Ana SayfaOyunPUBGPUBG Mobile UC Nedir? Nereden Alınır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PUBG Mobile UC Nedir? Nereden Alınır?

PUBG Mobile bildiğiniz üzere mobil oyun piyasasında en çok oynanan Battle Royale oyunları arasında başı çekmektedir. Oyuncular tarafından oldukça sevilen PUBG Mobile içerisinde oyuncular alışveriş yapıyorlar ve bu alışverişlerinin bir kısmını da UC yani Unknown Cash ile gerçekleştirmektedirler. Peki bu UC nedir? UC nasıl ve nereden satın alınır? Gelin detaylı bir şekilde bakalım…

PUBG Mobile 2018 yılında piyasaya çıktı ve her geçen gün popülerliğini artırarak devam etmektedir. Oyuncuların oyundan sıkılmaması ve oyunun sürdürülebilirliğini sağlamak için sürekli olarak oyuna güncellemeler gelmekte ve yeni etkinlikler oyunda yer almaktadır. Oyuna güncellemeler ile oyuncuların faydalanması için yeni içerikler de eklenmektedir ve bu içerikler oyun içi satın alınabilir içerikler de olabiliyor. Oyuncular bu içerikleri satın alarak oyun içerisinde daha güzel silah görünümlerine, karakterleri için kıyafetler vs. de satın alarak kendileri için oyunu daha güzel yapabilmektedirler. Bunu sağlarken de oyun içerisinde gerçek para ile satın alınan UC’yi kullanmaktadırlar. Bu UC’yi nasıl edinebilirim diye soruyorsanız, PUBG Mobile UC satın almanız için sizlere Kopazar’ı tanıtmak isteriz…

PUBG Mobile UC için Kopazar!

Kopazar, 15 yıllık e-pin ve oyun sektörü tecrübesi ile PUBG Mobile UC satın alacak olan oyunculara da bu deneyimini en iyi şekilde yansıtmayı hedeflemektedir. Kısacası PUBG Mobile UC almak isterseniz kesinlikle Kopazar’ı ziyaret etmenizi öneririz. Uygun fiyatlarlar ile sizlere en iyi PUBG Mobile UC satın alma deneyimi yaşatmayı hedefleyen Kopazar’da avantajlar bitmiyor!

Kopazar üzerinden yapacağınız UC alışverişlerinizde bonus kazanabilir ve bir sonraki alışverişlerinizde ekstra indirim olarak bu bonuslarınızı kullanabilirsiniz. Böylece Kopazar’dan alışveriş yaparken kesenize de katkıda bulunabilirsiniz! 

Kopazar üzerinden alacağınız PUBG Mobile UC kodu anında teslimat avantajıyla sizlere sunulmaktadır. Ödemenin ve satın alma işlemlerinin ardından hemen hesabınıza tanımlanan UC kodunuzu, Kopazar’ın UC satış sayfasında yer alan yönergeleri takip ederek hızlıca PUBG Mobile hesabınıza tanımlayabilir ve hemen harcamaya başlayabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Nedir

Kopazardan UC Nasıl Satın Alınır?

  • Öncelikle Kopazar.com üyeliğimize giriş yapıyoruz yok ise kolayca dakikalar içerisinde kayıt olabilirsiniz.
  • Ardından Kopazar’ın PUBG Mobile UC satış sayfasına giriş yapıyoruz. 
  • Buraya giriş yaptıktan sonra UC paketlerini inceleyerek hangi paketi almak istediğimize karar veriyoruz
  • Hangi paketi alacağımıza ve ne kadar tuttuğunu öğrendikten sonra Kopazar.com’da sağ üstte bulunan “Bakiye Yükle” bölümünden ihtiyacımız kadar olan bakiyenin yüklemesini gerçekleştiriyoruz.
  • Bakiye yükledikten sonra tekrardan UC satış sayfasına geliyoruz ve almak istediğimiz paketin yanında bulunan “Satın Al” butonuna basıyoruz.
  • UC satın aldıktan sonra sitenin bizi yönlendirmesi ile UC kodumuza erişiyoruz ve Kopazar’ın yönergesine uyarak PUBG UC’mizi hesabımıza kolayca tanımlıyoruz.

Evet! İşte Kopazar’dan UC satın almak bu kadar kolay! UC kodunuzu hesabınıza tanımladıktan sonra artık dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Hemen sen de Kopazar’ın avantajlarından faydalanarak PUBG Mobile UC satın al ve bonusları kap!