Ana SayfaOyunPUBGPUBG Mobile Toplanma Alanı Renk Değiştirme (2022)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PUBG Mobile Toplanma Alanı Renk Değiştirme (2022)

PUBG Mobile Toplanma Alanı Renk Değiştirme oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı, nasıl oynanır? Soru hakkında bilmeniz gereken tüm cevapları sizlerle paylaşıyoruz. Bu teknikler ilk olmak için sizi hayatta tutacak. Kore yapımı PUBG mobil buluşma yeri renk değişimi tüm dünyada popüler olmayı başardı. Serinin etkisi oyun endüstrisine de yansıdı.

Bilindiği üzere günümüz mobil oyun sektörü, popüler trendleri oyunlarına getirerek oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. PUBG Mobile’ın toplanma alanı renk değiştirme modunun etkisi tam sona ererken, PUBG Mobile gibi hayatta kalma oyunlarının lideri olan bir oyuna eklenerek yeniden günün lideri, gündem haline getirildi.

PUBG Mobile Toplanma Alanı Renk Değiştirme Modu Nedir?

PUBG Mobile Toplanma Alanı Renk Değiştirme modu çok soruluyor. PUBG Mobile’ın son güncellemesi ile eklendiği tahmin edilen PUBG Mobile toplanma alanı renk değiştirme modunda bulabileceğiniz oyunları sizlere sunuyoruz. Nasıl oynanacağını bilmeyen oyuncular hangi bölümde ne yapacağını daha iyi anlayacaktır.

PUBG Mobile Toplanma Alanı Renk Değiştirme – Bu sefer daha güçlü, daha akıllı ve daha kanlı. PUBG Mobile Rally Color Change Survival’ın bu ikinci dönüşünde, ölümsüzleri yenmek için yeni taktik unsurları kullanmalı ve ekibinizle birlikte çalışmalısınız. Yoksa aldanacaksınız!

PUBG Mobil Buluşma Alanı Renk Değişimi, her biri 3 dakika süren toplam 10 aşamadan oluşur.

 • Bir sonraki aşamaya geçmek için:
  • Herhangi bir PUBG Mobile Rally Color Change öldürme VEYA
  • En az bir takım arkadaşı sonuna kadar hayatta kalır.
  • Bir aşama tamamlandığında, siz ve ekibiniz bir sonraki aşamaya geçmeden önce 20 saniyelik bir mola verirsiniz.
  • Bir önceki aşamada ölen takım arkadaşları yeniden doğar ve bir sonraki aşamaya geçer.
  • Bütün kadro yok edilirse oyun, renk değiştiren bir PUBG Mobile Rally yemeği ile sona erer.

Daha Fazla Oku: PUBG Mobile Otomat Makinesi Nerede?