Ana SayfaOyunPUBGPubg Mobile Hediye Kodu Nereye Yazılır? Güncel
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Pubg Mobile Hediye Kodu Nereye Yazılır? Güncel

Eğer ki pubg mobile hediye kodu nereye yazılır sorusunun yanıtını arıyorsanız doğru yere geldiniz. Yazımızda yer alan içerikler sayesinde siz de oyun içinde hediye kodlarını kullanabilir ve daha eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

PUBG Mobile hediye kodu oyunda genellikle para ile satın alınan içeriklerde kullanılır. Herhangi bir UC satın alma işlemini bir bayiden yaptıysanız çok daha ucuza satın aldınız demektir. Bu kodları da tanımlamak için PUBG nin redemption page sayfasını kullanmalı ve kodunuzu hesabınıza tanımlamalısınız. O halde gelin sizlerle birlikte bu işlemler nasıl yapılır birlikte görelim.

Pubg Mobile Hediye Kodu Nereye Yazılır

Pubg Mobile Hediye Kodu Nereye Yazılır?

Pubg mobile hediye kodu nereye yazılır sorusu için hemen aşağıda yer alan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Devamında ise hesabınızı kontrol ederseniz eğer satın aldığınız içeriğin ya da hediye kodunun hesabınıza yansıdığını görebilirsiniz.

  • Öncelikle buraya tıklayarak resmi PUBG REDEMPTION CENTER sitesine girmelisiniz. Böylece elinizde yer alan kodu bu sayfadaki gerekli yere girebilirsiniz.
  • Karşınıza 3 adet boş alan çıkacaktır. Bunlardan bir tanesi karakter ID’niz, diğeri elinizdeki kod ve sonuncusu ise doğrulama kodudur.
  • Bu boş alanları sırası ile doldurduktan sonra onaylama kodunu da doğru bir şekilde girmelisiniz.
  • En son aşamada da REDEEM butonunu kullanarak elinizdeki hediye kodunun hesabınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları takip ederseniz eğer PUBG Mobile hediye kodu nereye yazılır sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Pubg Mobile Hediye Kodu Nereye Yazılır

PUBG Oyuncu No Nerede Yazar?

Pubg mobile hediye kodu nereye yazılır sorusu aşamalarından birisi karakter ID’si girmenizdir. Bu aşamada birçok kullanıcı PUBG oyuncu No nerede yazar sorusunu sormaktadır. Siz de bu soruyu soruyorsanız aşağıda yer alan adımları takip edebilir ve kolayca oyuncu numaranızı bulabilirsiniz.

  • Oyuna girin ve sağ üst köşede yer alan profil resminize tıklayın.
  • Açılan ekranda ID karşınıza gelecektir.
  • Bu ID yi kopyalayarak ya da başka bir yere not alarak REDEMPTION CENTER sayfasında kullanabilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları uygularsanız eğre PUBG Mobile hediye kodu kullanımını başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Hediye UC Nasıl Yüklenir?

Eğer ki elinizde hediye UC var ise bunu hesabınıza kolaylıkla tanımlayabilirsiniz. Bunun için Midasbuy sitesini kullanabilirsiniz. Sitede karakter ID’nizi tanımlamalı ve elinizde yer alan PUBG mobile UC kodunu girmelisiniz. Kısa süre içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır. Bu işlemleri yaparken sitede 18 yaşından büyük bir doğum tarihi girdiğinizden emin olmalısınız.

Pubg Mobile Twitter Giriş Sorunu hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.