Paylaş

PUBG Mobile Boşluklu Nick Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Boşluklu Nick Nasıl Yapılır – PUBG oyununda çok güzel isimler var. Her şey onu sağlayan kullanıcıya bağlıdır. Eşsiz, renkli isimler var ve bazıları PUBG adında boşluk bile var.

PUBG isminde boşluk bulunması ile birçok kişi merak ediyor ve PUBG adına nasıl yer açılacağını merak ediyor? Çünkü bilindiği gibi PUBG’de isim verirken boşluk ile kabul etmiyor.

Daha Fazla Oku: PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Boşluklu Nick Nasıl Yapılır

  1. Öncelikle cihazınızda PUBG oyununa giriniz.
  2. Lobide adınızı değiştirmek için olan bölüme doğrudan gidebilirsiniz.
  3. Ardından PUBG adında boşluk bırakmak için aşağıdaki kodlardan birini kullanın:
  • 「 」
  • 『 』
  • Ė

Sonra PUBG adına boşluk koymayı başardınız. Ayrıca cihazınızın klavyesinde aşağıdaki kodu kullanarak PUBG adında da boşluk bırakabilirsiniz:

Ī veya ė

Yukarıdaki iki kod klavyenizde yoksa yukarıdaki iki kodu kopyalayabilirsiniz. Daha sonra PUBG’de isim verdiğinizde yukarıdaki kod veya harf boşluk olarak kabul edilecektir.

Mesela H E A D | S H O T nickini yapmak isterseniz:

  • HĪEĪAĪDĪ|ĪSĪHĪOĪT veya
  • HėEėAėDė|ėSėHėOėT olarak yazmanız gerekecek

PUBG adına boşluk bu şekilde verilir. Çok kolay, değil mi? Sadece belirli bir kod kullanarak PUBG adında boşluk bırakabilirsiniz.

PUBG adına nasıl yer açılacağına dair iletmek istediğiniz birkaç soru varsa, lütfen bunları bu yazının altındaki yorumlar sütununa yazın, teşekkür ederiz.

PUBG Mobile Boşluklu Nick Nasıl Yapılır

PUBG Mobile Boşluklu İsim Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Boşluklu Nick Nasıl Yapılır diye soranlar için ilk adım, isim değiştirme menüsünün görünmesi için yeniden adlandırma kartını seçip etkinleştirmektir. Boş alanı elde etmek için, akıllı telefonunuzun klavyesindeki I tuşuna basılı tutarak eklenebilen Ī karakterini kullanmanız gerekir. Bu ad simgelerini değiştirme yöntemiyle, bir B A M kullanıcı adı BĪAĪM olacaktır.

PUBG Mobile Boşluklu Nick Nasıl Yapılır yazımız burada sonlanıyor.