Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri? PUBG Mobile 2021

PUBG 5 yılı devirse de, insanlar hala oynamaya devam ediyor. Haftalık görevler ve etkinlikleri tamamlamak için PUBG kurmalı tüfekler hangileri benzeri aramalar yapıyoruz. Son zamanlarda etkinlikleriyle dikkat çeken PUBG de görevlerinizi yapmanıza yardımcı olacağız.

PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri?

Dağda bahçede eline bir kez tüfek almış ya da bir kez olmuş savaş oyunu oynayan herkes PUBG kurmalı tüfekler in aslında halk arasında keskin nişancı tüfekleri olarak adlandırıldığını duymuştur. PUBG envanterinde bir çok silah bulunmaktadır. Kurmalı tüfeklerin sayısı 4 olmakla birlikte zayıftan güçlüye doğru şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Win 94 (0.45 lik Mermi)
  • Awm (300 lük Magnum Mermi)
  • M24 (7.62 lik Mermi)
  • Kr 98 (7,62 lik Mermi)

Bir çoğunuz adını saydığımız silahlara aşina olsa da bilmeyenler için aşağıda resimli şekilde sıralıyoruz.

Daha fazla oku : Discord isim önerileri

Win 94 (0,45 mm)

Win 94 (0,45 mm)  PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri?

Bu tüfek silah bulamadığınız zamanlarda tercih edilebilecek silahlardandır, yakın çatışmalar için Win 94 oldukça iyidir. Win 94 mermisi ise 0.45mm’dir.

AWM (300 mm Magnum)

 AWM (300 mm Magnum)  PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri?

Tüm oyunlardan aşina olduğumuz Awm PUBG oyununda da bulunmaktadır. Sadece hava sandıklarından çıkan AWM PUBG nin en iyi silahlarından biridir. Kurmalı tüfek seviyorsanız sakın kaçırmayın derim. AWM 300 magnum mermi kullanır.

M24 (7,62 mm)

 M24 (7,62 mm)  PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri?

PUBG M24 silahı 7.62 mm mermi kullanır. Oyuncular arasında oldukça popüler olan bu silahı haritanın Okul bölgesinde ve diğer yerlerde sıklıkla bulabilirsiniz. Eğer M24 görürseniz evi arabayı satıp koşup kapmanızı öneririz.

KR 98 (7,62 mm)

 M24 (7,62 mm)  PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri?

PUBG KR 98 silahı 7.62 mm mermi kullanır. Oyuncular arasında çok sevilen bu silahı haritanın Okul bölgesinde bulmanız daha olasıdır.

PUBG Mobile ve PUBG de etkinlikler ve görevler için veya sırf zevkten bu silahları arayabilirsiniz. Sizce en iyi PUBG Kurmalı Tüfek Hangisi? yorumlarda bize belirtebilirsiniz. Hepinize bol lootlu oyunlar…

Ana SayfaHaberPUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri? PUBG Mobile 2021