Ana SayfaOyunMobile Legends Oyun Yükleniyorda Kalıyor Sorunu
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Mobile Legends Oyun Yükleniyorda Kalıyor Sorunu

Mobil oyunlarda zaman zaman karşılaştığımız can sıkan sorunlardan birisi de Mobile Legends Oyun Yükleniyorda kalıyor sorunudur. Eğer ki siz de bu sorun ile karşı karşıya kaldıysanız boş vaktinizi değerlendiremez ve eğlenceli anlardan uzak kalabilirsiniz. Bunun için yapılabilecek bazı adımlar bulunmaktadır. Ancak bu adımlardan önce hangi sebeplerden dolayı olabileceğini kestirmelisiniz.

Öncelikle bu sorun sunucu kaynaklı da olabileceği gibi cihaz kaynaklı da olabilir. Eğer ki sunucu kaynaklı ise yapabileceğiniz tek şey beklemek olacaktır. Ancak sunucu kaynaklı değil de telefon ya da tablet kaynaklı ise yapabileceğiniz bazı adımlar bulunmaktadır. O halde gelin şimdi sizlerle birlikte Mobile legends oyun yükleniyorda kalıyor sorununa bakalım.

Mobile Legends Oyun Yükleniyorda Kalıyor

Bu hata ile karşı karşıya kaldığınızda yapmanız gereken ilk şey Mobile legends sunucusunda herhangi bir problem olup olmadığıdır. Eğer ki sorunun bu durumdan kaynaklı olmadığını düşünüyorsanız aşağıda yer alan adımları uygulamanız size yardım sağlayabilir.

  • İnternet bağlantınızı kontrol etmelisiniz. Bunun için internetinizin farklı uygulamalarda ya da web sitelerinde çalışıp çalışmadığını test edebilirsiniz.
  • Sorun internet kaynaklı değilse eğer önbellek sorunu olabilir. Bunun için Mobile legends’in önbelleğini temizlemelisiniz. Bunun için ayarlar uygulamasını girmeli, uygulamalar ekranında Mobile Legends’i bulmalı ve depolama biriminin alt kısmında yer alan önbelleği temizlemelisiniz.
  • Bu adım da olmazsa eğer cihazınızı yeniden başlatmanız işe yarayabilir.
  • Hesap bilgilerinize hakimseniz eğer uygulamayı silip tekrardan yüklemek de yardımcı olabilir.

Bu adımlar sonucunda Mobile legends oyun yükleniyorda kalıyor hatasını almaya devam ediyorsanız eğer muhtemelen sorun sunucu kaynaklıdır. Bölgesel olarak da erişim sıkıntıları yaşanabilir Bunun için sabırla beklemeniz gerekir.

Mobile Legends Neden Açılmıyor?

Mobile legends neden açılmıyor sorusunu soruyorsanız eğer anlık bir problem olabileceği gibi cihaz kaynaklı sorunlar da olabilir. Eğer ki cihaz kaynaklı ise üst başlıkta yer alan adımları uygulamak size yardım sağlayacaktır. Mobile legends oynayan bir arkadaşınızdan rica edip oyuna girip giremediğini öğrenmeniz size yardım sağlayabilir.

Farklı ağ ve farklı bir cihazdan da erişim sağlayamıyorsanız sorun globaldir. Bunun da herhangi bir çözümü yoktur. Bekleyerek sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Ancak bazen de bu tüm bu adımlar yerine cihazda yer alan depolama sorunu buna sebep olabilir. Cihazınızda depolama alanı açarak oyunun rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Mobile Legends Beta Sürümü Ne Zaman Bitiyor yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.