Ana SayfaOyunFree Fire La Casa De Papel Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Free Fire La Casa De Papel Nedir?

Oyuncular tarafından beklenen etkinliklerden birisi de Free Fire La Casa De Papel etkinliği idi. Sonunda oyuncular için yepyeni kostümler ve silah kamuflajları ve daha pek çok özellik ile Casa De Papel oyuna girdi!!

Garena’nın Free Fire’ı sık sık güncellemeler yapılıp cadılar bayramı, noel, yaz tatili gibi temalarla oyunlara renk katıldığı oyuncular tarafından biliniyor. Bu sefer ki etkinlin ise kimsenin beklemediği ve ummadığı bir diziden geldi. Peki La Casa De Papel nedir? Yayınlandığı ilk günden büyük ilgi uyandıran bu dizi büyük fan topluluğuna sahip oldu.

Her yerde LCDP maskeleri, formaları popüler hale gelse de oyun dünyasında büyük bir ilgi duyulmamıştı. LCDP gerçek dünyada bir hırsızlar çetesi ancak bu çetenin kendi değerleri ve yargıları var. Toplumun dışında ve yaptıkları hırsızlıklarla bütün dünyayı ayağa kaldıracak kadar yetenekliler. Peki La Casa Free Fire içinde oyunun kurallarını değiştire bilir mi?

Daha Fazla Oku: En İyi Free Fire Hassasiyet Ayarları

Free Fire La Casa De Papel Nedir

Netflix’in ünlü dizisi La Casa De Papel Garena!da istediği ilgiyi görebilecek mi? Oyuncular için ayrı bir öneme sahip olan etkinlik ve marka anlaşmaları her zaman oyuna heyecan kadar için birebir. Ancak konu taktiksel savaşlar ve stratejiler kadar hız, beceri ve güç ise La Casa bile Free Fire’ın gerisinde kalabilir. Oyun içi uygulamalara her gün bir yenisi eklenirken bu etkinlik oyunculara neler getirmiş bakalım:

Bu etkinlik sırasında para soygunu, özel arayüzler, bonuslar ve daha pek çok şey bekliyor olacak. Free Fire La Casa De Papel etkinliğine herkes bekleniyor.

Free Fire La Casa De Papel Nedir

Free Fire Etkinlikleri

Free Fire yaptığı etkinlikler ile oyunu oynayan oynamayan herkesin ilgisini çekiyor. Bu etkinlikler arasında canlı konserler, yıl dönümü etkinlikleri de var. Oyuncular geceye özel hazırlanan grafiksel tasarım ve eğlenceli yarışmalarla doyasıya eğleniyor. Oyun şirketleri gelecek planları arasında Metaverse evreninde yerini almak için hazırlanırken Garenanın bu yöndeki kararları oyuncular tarafından merakla bekleniyor.

3 Aralıkta Bermuda da başlayacak olan Free Fire La Casa De Papel soygunu için herkes şimdiden yerini almaya başladı bile!!!