Ana SayfaOyunPUBGPUBG Mobile 10.000 UC Hilesi Çalışıyor mu?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PUBG Mobile 10.000 UC Hilesi Çalışıyor mu?

İnternet üzerinde yayılan PUBG Mobile 10.000 UC Hilesi çalışıp çalışmadığı konusunda zaman zaman merak uyandırmaktadır. Oyuncular oyun için eşyaları satın almak için UC’lere ihtiyaç duymaktadır. Bunun için de zaman zaman hile arayışına girilebilmektedir.

Hile arayışına giren kullanıcılar internette yer alan PUBG Mobile 10.000 UC Hilesi ile karşılaşabilirler. Bu hile ne kadar çalışıyor gibi gösterilse de aktif olarak UC hilesi bulunmamaktadır. Çünkü sunucu kaynaklı kodlar olduğu için bu tarz hileler yapılamamaktadır. Hileden ziyade en fazla açık kullanılabilir. Ancak bunun için de PUBG yapımcılarının kapatamadığı bir açığı bulmanız gerekir. Ne yazık ki bu da mümkün değildir.

PUBG Mobile 10.000 UC Hilesi

PUBG Mobile 10.000 UC Hilesi özellikle YouTube platformu üzerinden hızlı bir şekilde yayılma başladı. Ancak bunlar clickbait olup herhangi bir doğruluk payı içermiyordu. İçeriğinde yer alan adımlarda oynamalar olup gerçekliği bozmaktadırlar.

Kısacası genel olarak PUBG üzerinden UC hilesi yapmak mümkün değildir. Oynanışı etkileyen hileler zaman zaman ortaya çıkabilmektedir. Ancak UC konusunda hileler genel olarak clickbait olmaktadır. Sizler de oynanışı değiştiren hileleri öğrenmek istiyorsanız eğer aşağıdaki maddelerden öğrenebilirsiniz.

  • Wallhack
  • Aimhack
  • ESP
  • SpeedHack
  • Uçma-Zıplama Hilesi

Yukarıda yer alan hileler, oyun dosyalarının açıkları kullanılarak aktif olarak kullanılabilmektedir. Ancak bu tür hileler ile oynarsanız oyunu, kısa süre içerisinde tespit edilip banlanmanız mümkün hale gelecektir. Bunun için yapmanızı tavsiye etmeyiz. Olur da yaparsanız banlanmanız durumunda şimdiye kadar yaptığınız tüm çabalar boşa gidecektir.

PUBG Mobile UC Hilesi

PUBG Mobile 10.000 UC Hilesi aslında bir fiyasko olduğundan bahsetmiştik. Genel olarak baktığımızda ise ek olarak UC hilesi olup olmadığı merak edilmektedir. Ancak sizlere şundan bahsetmeliyiz.

Her ne kadar UC hilesi yapılmak istense de aktif olarak UC hilesi yapılamamaktadır. Çünkü sunucu kaynaklı olan bir kod olduğu için onun üzerinden oynama yapamamaktasınız. Yapmaya çalıştığınızda ise kısa süre içinde ban yersiniz. Buna ek olarak dosyalar üzerinde oynama yapmanız UC hilesi için ek bir avantaj sağlamayacaktır. Çünkü sunucularda yer alan UC miktarınıza göre market işlemlerinden faydalanabilmektesiniz.

Kısacasaı PUBG Mobile 10.000 UC Hilesi gibi diğer UC hileleri de sıkıntılı olup çalışmamaktadır. Eğer ki çalıştığını düşündüğünüz bi hile var ise de kısa sürede engelleneceğinizden şüpheniz olmasın. Çünkü bu tarz hilelerde kısa sürede tespit edilebilme imkanı bulunmaktadır. Benzer bir içeriğimiz olan “PUBG Lite Giysi Kuponu Nasıl Kullanılır?” adlı makalemize göz atabilirsiniz.