Ana SayfaOyunPUBGPUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır? | Ücretsiz
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır? | Ücretsiz

PUBG isim değiştirme kartı nasıl alınır sorusu oyuncuların çok sorduğu sorulardan biri haline geldi. Ücretsiz nasıl alacağınızı anlatmaya geçelim.

PUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır

Daha Fazla Oku : PUBG Mobile İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

PUBG popüler oyunlar arasında yerini korumaya devam ediyor. Oyuncular kayıt ekranında aceleyle seçtikleri isimleri sonradan değiştirmek için arayışta. Maalesef isim değiştirmek o kadar kolay değil. Oyun içerisinde İsim Değiştirme Kartını edinmeniz gerekiyor. İki adet ücretsiz alma yolunuz mevcut. Gelin detaylı anlatıma geçelim.

Ücretsiz PUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

Ücretsiz PUBG isim değiştirme kartı nasıl alınır? İki adet yol mevcut biri başlangıç seviyesi oyuncuları için diğeri normal oyuncular için.

  • Acemiler için olan yöntem gayet basit. Oyun içerisinde 1-10 seviye arasındaki görevleri yaptığınızda ücretsiz isim değiştirme kartı düşürebilirsiniz.
  • Acemiliğini atmış oyuncular 10-15 seviye arasındaki görevleri yaparken 400 seviye etkinlik noktasına ulaşacaksınız. Ulaştığınız zaman ücretsiz bir şekilde isim değiştirme kartı düşürebilirsiniz.

Yöntemler bu şekilde. Aklınıza takılan merak ettiğiniz başka konular varsa yorumlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi oyunlar 🙂