Paylaş

Pubg Mobile e posta Kaldırma Rehberi

Pubg Mobile e posta Kaldırmak için PUBG, E-posta gibi hizmetlerden biriyle ilişkili bir hesabınızın olmasını gerektirir. Bununla, her kullanıcı bağlı olduğu hesabı kullanarak oyuna devam edebilir.Öyle olsa bile, E-postanın PUBG bağlantısını kaldırmak isteyen birçok kişi var. Amaç, kullandığı e-postanın artık aktif olmaması veya yeni bir e-postaya geçmek istemesi olabilir.

2021 yılı içerisinde Pubg Mobile e posta Kaldırmak isteyen ve nasıl değiştireceğini bilmeyen oyuncular bu rehberden faydalanabilecek. Aşağıda açıklanan adımları eksiksiz bir şekilde uygularsanız PUBG Mobile oyunundaki e-posta adresiniz hesabınızdan silinecektir. Hesabınıza kaldırdığınız farklı bir e-posta ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda kaldırdığınız e-posta adresiniz ile PUBG Mobile’da farklı bir hesap oluşturabilirsiniz.

Tabii ki bu bir sorun değil çünkü PUBG oyununun kendisinde PUBG mobil E-postanın bağlantısını kaldırma veya bağlantısını kaldırma özelliği var. PUBG’de E-posta bağlantısını kaldırmanın bir yolunu arayan birçok kişiden biri olanlarınız için burada açıklayacağım.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Avatar Resmi PUBG PP Fotoğrafları

Pubg Mobile e posta Kaldırma Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile e posta Kaldırma işlemi gerçekten çok basit. Aşağıda ne yapmanız gerektiğini sıralıyoruz.

  1. Önce Google Play Oyunlar’ı açın
  2. Ardından uygulama bilgilerine basın.
  3. Ardından Verileri Temizle üzerine dokunun.
  4. Ardından cihazınızda Gmail uygulamasını açıyorsunuz.
  5. Ardından, Ayarlar menüsüne girebilirsiniz.
  6. Ardından Hesap Erişimi’ne dokunun.
  7. Orada PUBG mobile’ı arayabilirsiniz.
  8. Onu bulursanız, Erişimi Kaldır’a dokunabilirsiniz.
  9. Bundan sonra, Onayla’ya basın ve Tamam’a basın, işte burada, E-postanın PUBG’den nasıl kaldırılacağını başarıyla yaptınız.

Yukarıdaki yöntemi uyguladıktan sonra ve PUBG hesabı bağlantısının yerini alacak bir şey yoksa, hesabınızın daha sonra kaybolmaması için PUBG mobil hesabının bağlantısını hızlıca tekrar oluşturmanız gerekir.

Pubg Mobile e posta Kaldırma Sonrası

PUBG’nin yeni bir E-posta ile bağlantısını oluşturmazsanız, o zaman kesinlikle hesabınız tekrar oynanamaz, bu nedenle yeni bir hesap oluşturmanız ve baştan başlamanız gerekir.

E-postanın PUBG’den bağlantısı bu şekilde kaldırılır. Çok kolay, değil mi? Umarım yapabilirsin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bunları bu gönderinin altındaki yorumlar sütununa yazın, teşekkür ederim.