Ana SayfaKripto ParaPLA Coin Nedir? PLA Coin Yorum
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PLA Coin Nedir? PLA Coin Yorum

Son zamanlarda yükseldiği için herkes PLA Coin Nedir diye sorarken, PLA Coin Yorumlarını araştırır olmuş. NFT coinlerden biri olan PLA Coin gelecek vadeden bir platforma benziyor. Blockchain oyun aşaması PLA Coin, kazan-kazan (P2E) gösterisinin baş eğlencesine Beside the Divine entity: Knight of the Day break’e gönderildiğini bildirdi. Basın açıklamasına paralel olarak, 170’ten fazla ülkedeki müşteriler 27 Ekim 2021’de maça kazan maçları izleyebilecek.

PLA Coin İçin Referans Noktası

PLA Coin ayrıca oyuncu topluluğunun P2E gönderimi için enerjilerini ortaya çıkardığını ortaya çıkardı. Bu, genellikle ilgi açısından genel olarak saptırma kategorisinin başında gelen İlahi varlıklarla Birlikte tarafından yansıtılır. Bunu yaparken, Gods’ın ön stake dönemi boyunca, playtoearn.net’teki sosyal işaretçilerde iyi bilinen blockchain saptırma Axie Boundless’tan daha iyi performans gösterdi. Peki PLA Coin nedir sorusunun tam cevabını nasıl buluruz?

Daha Fazla Oku: Jasmy Coin Nedir? Jasmy Coin Yorumları

Ayrıca, kısa bir süre önce, saptırma gönderiminden bir hafta önce açılan, yenilmez PLA Coin (NFT) stake etme kolunda pay alan çok sayıda müşteri olmuştur. Müşteriler, oynayarak kazanılan şovdan anlık kazanç sağlamak için NFT’lerini ön-stake etme şansına sahip oldular. 20 Ekim’de başlayan NFT staking sonucunda, PLA Coini PLAYZ (PLA) NFT’nin vitrinde maliyeti, normale göre bir önceki aya kıyasla NFT incelemesine bağlı olarak iki ila altı kat arttı.

PLA Coin Nedir

PLA Coin, artık kazan-kazan gösterisinin Beside the Divine varlıklar için kullanılmayan kazanan açılışlar sunacağıyla bilinir. NFT stake etme işlemini tamamlayan üyelere, her bir stake etme koşulunu kabul eden günde 5 PLA ve her hafta sıralamada PVP (rekabet) kabul eden 5.000 PLA ​​ile ödüllendirilecektir.

Ödül olarak satın alınan PLA, Coinbase, Upbit ve Crypto.com gibi yaygın ticaretlerdeki diğer bilgisayarlı kaynaklarla takas edilebilir. PLA coin ayrıca PLA Coin biyolojik sisteminin yerel belirtecidir ve saptırmalarda, pazar yerlerinde ve daha fazlasında kullanılabilir. PLA Coin nedir kısmı burada sonlanıyor.

PLA Coin Nedir PLA Coin Yorum
PLA Coin Nedir PLA Coin Yorum

Gelişme hakkında konuşan PLA Coin ticaret müdürü Sang Chung şunları söyledi: “Oyun-kazan yükseltmesi büyük bir atılımdı. Son yıl Eylül ayında ortak bir RPG eğlencesi olarak Google Play’de piyasaya sürüldü, ancak bu yıl, blok zinciri NFT yenilik yükseltmesi ve kararlı bir P2E sunucusunun açılmasıyla, gerçek bir blok zinciri oyunu olarak yenilendi.”

Yeni Blockchain Oyun Ortamı

Müşterilerin tamamen farklı savaş rekreasyonlarına ilgi duyduğu bir strateji rol yapma eğlencesi olarak görünüyor. Karkterlerinden birkaçı, Cell Slithers, Boss Attacks ve beş karakter sınıfı ve toplamda 100’den fazla kahraman içeren bir PVP düellosunu içeriyor. Beside the Divine’daki karakter istatistikleri, rün setlerini farklı etkilerle birleştirerek genişletilebilir. Altı yıldızlı rünler, yerleşik PLA Coin ticari merkezinde değiştirilebilen NFT’lere dönüştürülebilir.

PLA Coin Bilgiler

Coin SembolüPLA
Coin AdıPlayDapp Token (PLA Coin)
Coin Kontratı0x3a4f40631a4f906c2BaD353Ed06De7A5D3fCb430
Coin Arzı700,000,000

PLA Coin Dağılımı

Yatırımcı ve Ortak455,000,000 PLA
PLA Coin Ekosistemi100,000,000 PLA
Takım95,000,000 PLA
Danışmanlar25,000,000 PLA
Pazarlama25,000,000 PLA

PLA Coin Canlı Grafik

PLA Coin Yorumları

Toplanan en son verilere göre, PLA Coin’in mevcut fiyatı 2.58$ ve PLA şu anda tüm kripto ekosisteminde #. sırada yer alıyor. PLA Coin’in dolaşım arzı 241.594.277 ve piyasa değeri 623.850.268$’dır.

İşlem hacmindeki ve piyasa değerindeki artışla PLA Coin’in fiyatı son 24 saatte %12.34 gibi iyi bir artış gösterdi. PLA Coin yorumları açısından önemli bir gösterge.

Son 7 günden itibaren PLA iyi bir yükseliş trendindeydi ve %18,16 arttı. PLA Coin son zamanlarda çok güçlü bir potansiyel gösterdi ve bu, doğrudan kazmak ve yatırım yapmak için iyi bir fırsat olabilir.

PLA Coin Fiyat Tahmini 2021

PLA Coinin yorumlarından sonra fiyat tahmini kısmına geçiyoruz. Geçmiş fiyat verileriyle ilgili derin teknik analizimize göre, 2021’de PLA Coin’in fiyatının minimum 2,23$ seviyesine ulaşacağı tahmin ediliyor. PLA fiyatı, ortalama 2,46 $ işlem fiyatı ile maksimum 2,53 $ seviyesine ulaşabilir.

PLA Coin Nedir PLA Coin Yorum
PLA Coin Nedir PLA Coin Yorum

PLA Coin Fiyat Tahmini 2022

PLA Coin’in fiyatının 2022’de minimum 3,55$ seviyesine ulaşacağı tahmin ediliyor. PLA Coin fiyatı ise 2022 yılı boyunca ortalama 3,65$ olan PLA Coin fiyatı maksimum 4,10$ seviyesine ulaşabilir.

PLA Coin Nedir diye soranlar özel yazdığımız yazımızı PLA Coin Yorumlarıyla bitiriyoruz. Yatırım tavsiyesi değildir. Binance üye olmak isteyenler bu linkten üye olup avantajlar kazanabilir.