Ana SayfaKripto ParaJasmy Coin Nedir? Jasmy Coin Yorumları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Jasmy Coin Nedir? Jasmy Coin Yorumları

Jasmy Coin, son zamanlarda deli gibi artıyor. Jasmy Coin Nedir soruları Jasmy Coin Yorumları da haliyle aratılır oldu. Bu kripto, 2030 yılına kadar %44,344’ü alabilir, kabul etseniz de etmeseniz de. Modern kriptolardan oluşan bir havuz bol miktarda fayda fırsatı taşırken, bu paralardan hangilerinin gerçek, hangilerinin hileli ve hangilerinin gelişme potansiyeline sahip olduğunu söylemek zor olabilir.

Belirli coinleri neyi mümkün kıldığını ve hangi sorunları ortadan kaldırmak için işaret ettiklerini araştırmak çok önemlidir. Jasmy Coin’i merak uyandıran da bu. Kripto para spekülatörlerinin buna “Japonya’nın Bitcoin’i” demelerinin bir nedeni var.

Jasmy Coin Nedir gelin bir göz atalım…

Jasmy Coin Nedir?

Japon Kripto Kontrolleri ve Popülarite Japonya, bilgisayarlı para standartları için dünyanın en dinamik idari iklimlerinden birine sahip. Bitcoin için dünyanın en büyük pazarlarından biridir ve Taksitli İdareler Yasası (PSA) kapsamında gelişmiş para standartlarını yasal mülkiyet olarak kabul eder.

Temel olarak, Japonya coinleri iyileştirilmesini istisnai olarak gerçekten alıyor. Ve bu mantıklı, çünkü Japonya dünyadaki en iyi bilinen kripto ülkelerinden biri. Jasmy Coin Nedir sorusu burada çözülüyor.

İlginizi Çekebilir: NuCypher Coin Nedir? NuCypher Coin Yorum

Japonya’daki kripto, yasaların altındaki “kripto kaynakları” kategorisine giriyor. Bu, taksitli takasların bir anlamı olarak kullanılabileceği ve fiat para biçimleriyle (Japon Yeni, USD) alınıp satılabileceği anlamına gelir. Bu da bizi Jasmy Coin için olan şeylerden birine getiriyor.

Sertifikalı bir Japon kripto para birimidir. Yasal olarak kontrol edeceksiniz. Bundan daha fazlası, buna rağmen, Jasmy Coin’in yönetimi bu parayı modern zirvelere çıkarmak için gerekenlere sahip olabilir.

Jasmy Coin Oyunu Değiştiriyor

Sektörü zayıflatan çok sayıda coin karşısında gerçek kripto ticaret modelleriyle başlayan büyük planlar, uzun vadeli başarının büyük göstergeleridir. Jasmy Coin’in CEO’su Kunitake Ando, ​​Sony Corp.’un (NYSE: SONY) önceki Başkanı ve COO’suydu. Sony içinde tuttuğu üst düzey pozisyonların listesi uzayıp gidiyor. Jasmy Coin Başkanı, CEO’su ve Başkan Delegesi de önceki üst düzey Sony çalışanlarıdır.

Jasmy Coin Farkı Nedir

Ando’nun Jasmy vizyonu bireyler için birdir. Web of Things (IoT) destekli dördüncü mekanik dönüşümün, bireylerin kişisel bilgilerinin kontrolünü yeniden ele geçirmelerine yardımcı olmak için nihai fırsat olduğunu kabul ediyor. Günümüzün organize yönetimlerinin çoğu, Google, Apple, Facebook, Amazon vb. gibi dev eğlenceler tarafından verilmektedir. Avantajı ücretsiz kullanmanın karşılığında, davranış geçmişi gibi bireysel bilgileri bırakıyoruz.

Jasmy Coin Nedir Jasmy Coin Yorumları

Ando’nun sözleriyle, “Bilginin, her bireyin özünde sahip olduğu gibi güvence altına alındığı, merkezi olmayan, çoğunluk kuralı bir dünya [Jasmy Aşaması olarak adlandırılır] inşa ederek bir bilgi çoğunluğu kuralı hükümetini gerçekleştirmeye işaret ediyoruz.

Jasmy Coin Nedir’i “Basitçe söylemek gerekirse, Jasmy, merkezi müşteri bilgileri konusunu anlamaya çalışıyor. Gadget’larımızdan toplanan IoT bilgileri, normal bir öncülde istatistikler ve öğeler için şirketlere satılır.

Bu bilgi, merkezileştirilmiş maddeler hakkındadır ve muazzam bilgi ihlallerine, yanlış içgörülere ve daha fazlasına karşı güçsüz hale gelir.

Jasmy Coin Teknolojisi

Jasmy Coin Nedir sorusunu sorarken teknolojisini incelemek gerek. Tüketiciler olarak, verilerimizin nasıl paylaşılacağı konusunda neredeyse hiçbir seçeneğimiz yok ve Jasmy, blok zinciri teknolojisini kullanarak verileri merkezden uzaklaştırarak ve kullanıcıların verilerini kime sunmak istediklerini seçmelerine izin vererek bunu çözmek istiyor.

Müşteriler olarak, bilgilerimizin nasıl paylaşılacağı konusunda neredeyse hiçbir seçeneğe sahip değiliz ve Jasmy’nin, blok zinciri inovasyonunu kullanarak bilgiyi merkezi olmayan hale getirerek ve müşterilerin bilgilerini kime sunacaklarını seçmelerine izin vererek bunu anlaması gerekiyor. Gerçekten insanlara kontrolü verir.

Jasmy Coin Nedir Jasmy Coin Yorumları

Jasmy Kuruluşları Gelecekte Büyüme Yardımı Sunuyor Ando ve onun eski Sony yöneticileri grubu, projede liderliğe ihtiyaç duymaya istekli şirketlerle çalışarak seçimi hızlandırmak için Ocak 2019’daki Jasmy etkinliğini harekete geçirdi. O zamandan beri, platformda ince ayar yapmak için zamanları oldu. Şey, birkaç canavar şirket ilgilendi. Toyota ve Witz ile işbirliği yaptılar.

Jasmy Coin İşbirlikleri

Witz, Toyota ve Panasonic gibi şirketler için mekanize sürüş yenilikleri ve IoT yaratıyor. Bu organizasyon Jasmy’nin geleceği için iyiye işaret değil, ancak sahnesinin kalitesi ve potansiyelinin bir teyidi.

Jasmy’nin kullanılması, robotize sürüşte ilerlemeye yardımcı olurken, sürüş yapan kişilerin bilgilerinin de güvence altına alınmasını sağlayacaktır. Bu, Toyota gibi şirketlerin, Tesla’nın geçen hafta bir araba sahibinin sürüş rekoru bilgilerini rızası olmadan ortaya çıkardığı ve açık bir alaya neden olduğu zaman bulduğuyla karşılaştırılabilir koşullardan kaçınacağı anlamına geliyor. Jasmy Coin yorumları da buna göre değişiyor.

Jasmy’nin sahnesinde, Toyota’nın bu tür kayıtları bireyin onayı olmadan yayınlaması düşünülemez. Ayrıca, Sony’nin evrensel olarak ileten tablet markası VAIO ile işbirliği yapılmıştır – Jasmy’nin sahnesinin yasal ve çok yönlü olduğunun bir başka sağlam göstergesi. Bu üç muazzam şirket, Jasmy için ilk kurumsal organizasyonların harika bir listesini yapıyor. Toyota ve Sony gibi mamutların bu aşamaya inanması durumunda, bu noktada daha fazlasının peşine düşeceği şüphesizdir.

Jasmy Coin Canlı Grafik

Jasmy Coin Yorumları

Jasmy coin yorumlarına gelince, şu anda muazzam işletmeler tarafından güveniliyor ve normalde insanların güvenini toplayarak devam etmeyi planlanıyor. Her ikisi de, kripto olsun ya da olmasın, herhangi bir modern ticaret için son derece zorunludur.

Jasmy Coin şu anda 0,09 ABD Doları seviyesinde bulunuyor, ancak 2025’in sonunda 10,41 ABD Doları / 8,48 ABD Doları’lık bir yüksek/düşük seviyeye ulaşması bekleniyor. Bu, dört yıl içinde %9,344’lük bir artış anlamına geliyor.

Jasmy Coin Nedir Jasmy Coin Yorumları

Ancak daha iyisi, 10 yıllık tahmini gerçekten daha yüksek. Jasmy Coin 2030’un başında 40$/45$’a ulaşması ve 2030’un sonunda erken spekülatörlere göre 60$’a kadar güçlü bir tahminin olması bekleniyor. İnanılmaz bir satın alma ve bekletme olabilir. En güncel coin yorumları, coin geleceği tahminleri ve coin nedir sorunuza cevap almak istiyorsanız coininiz.com websitesini ziyaret edebilir ve yatırım yapmadan önce araştırma yapabilirsiniz.

Jasmy Coin Nedir ve Jasmy Coin Yorumları başlıklı yazımız burada sonlanıyor. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir. Jasmy Coin’leri Binance üzerinden alabilirsiniz. Kayıt Linki.