Ana SayfaDizi-FilmPembe Saçlı Anime Karakterleri
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Pembe Saçlı Anime Karakterleri

İnternet üzerinde gördüğümüz bir videonun hangi animeye ait olduğunu öğrenmek için pembe saçlı anime karakterleri videoda var ise ayırt edici bir araştırma yöntemidir. Çünkü pembe saç pek yaygın olan bir kriter olmadığından dolayı direkt olarak hangi animeye ait olduğunu bulabilirsiniz.

Her ne kadar yaygın bir kriter olmasa da zaman zaman karşımıza farklı karakterler çıkabilmektedir. Eğer ki sizler de internet ortamında gördüğünüz pembe saçlı anime karakterini arıyorsanız bu yazımızda yer alan görseller sizin için yeterli bir içerik olacaktır. Böylelikle hangi karakteri aradığınızı kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Gelin hangi karakterler varmış birlikte görelim.

Pembe Saçlı Anime Karakterleri

Pembe saçlı anime karakterleri beklediğinizden de çok sayıda olabilir. Aşağıda yer alan liste göz attıktan sonra hangi anime oyuncusu olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu karakterlerin ne gibi özelliklere sahip olduğunu öğrenmek isterseniz aşağıda yer alan bilgilerden faydalanabilirsiniz.

  • Mine – (Akame ga Kill)
  • Lucy – (Elfen Lied)
  • Yuki Takeya – (Gakkou Gurashi)
  • Ram – (RE: Zero)
  • İnori – (Guilty Crown)
  • Yuno – (Mirai Nikki)
  • Natsu – (Fairy Tail)
  • Megumi – (Shiki)
  • Akashiya Moka – (Rosario Vampire)
  • Louise – (Zero no Tsukaima)

Yukarıda yer alan listeye baktığınızda isimlerin yanında hangi animede oynadığını da öğrenebilirsiniz. Böylece aradığınız karakteri kolay bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. Pembe saçlı anime karakterleri yukarıdaki gibi olup daha farklı birçok karakter de bulunmaktadır. Biz ise sizlere toplam 10 adet sunmuş bulunmaktayız. Şimdi ise gelin bu anime karakterlerinin resimlerini birlikte görelim.

Mine – (Akame ga Kill)

Mart 2010 yılında yayınlanan Bu seri büyük bir ilgi üzerine toplamıştır. Pembe saçlı olarak karşımıza çıkan Mine severek izlenilen bir karakterdir.

Pembe Saçlı Anime Karakterleri
Mine

Lucy – (Elfen Lied)

Ekim 2004 tarihlerinde yayınlanan bu anime günümüzde dahi birçok kişi tarafından severek izlenmektedir. Pembe saçlı olarak karşımıza Ram çıkmaktadır.

Pembe Saçlı Anime Karakterleri-2
Lucy

Yuki Takeya – (Gakkou Gurashi)

Uzun bir süre yayınlanan bu anime birçok seyirci tarafından beğenileri kazanmıştır. Günümüzde dahi birçok kişi Yuki Takeya karakterini merak etmektedir. Pembe saçlı olması ile bilinen bu karakter ayırt edici bir özelliktir.

Pembe Saçlı Anime Karakterleri
Yuki Takeya

Yuno – (Mirai Nikki)

En çok merak edilen bir diğer kurgusal pembe saçlı kadın karakter ise Yuno’dur. Mirai Nikki animesinde ilgileri üzerine toplamayı başarmıştır. Pembe saçlı olduğu için de akıllarda kolayca kalmıştır.

Pembe Saçlı Anime Karakterleri
Yuno

Ram – (RE: Zero)

Sosyal medyada sıklıkla karşımıza çıkan bir diğer anime karakteri ise Ram’dir. RE:Zero animesinde oynayan bu karakter pembe saçlı olması ile ön plana çıkmaktadır.

Pembe Saçlı Anime Karakterleri
Ram

İnori – (Guilty Crown)

Pembe Saçlı Anime Karakterleri
İnori

Natsu – (Fairy Tail)

Pembe Saçlı Anime Karakterleri
Natsu

Megumi – (Shiki)

Pembe Saçlı Anime Karakterleri
Megumi

Akashiya Moka – (Rosario Vampire)

Pembe Saçlı Anime Karakterleri
Akashiya Moka

Louise – (Zero no Tsukaima)

Pembe Saçlı Anime Karakterleri
Louise

En Yakışıklı Anime Karakterleri hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atmayı unutmayın.